مقالات گردشگری

تنگی نفس؛ علت ها و راه حل ها

تنگی نفس، وضعیتی است که به سختی می توانیم نفس بکشیم، انگار هوا به ریه هایمان نمی رسد. به طور طبیعی، تنفس به صورت غیرارادی و ناآگاهانه صورت می گیرد.

18 تیر 1399

سعی می کنم فوتبال تیم من، شبیه فیلم های اکشن باشد

سرمربی کروات تیم ملی می گوید نقاط قوت تیم ملی را تغییر نخواهد داد اما قطعا خون تازه ای به تیم ملی تزریق خواهد شد.

12 تیر 1399

آغاز عملیات اجرایی تکمیل زیرساخت های گردشگری در معبد داش کسن سلطانیه

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از شروع عملیات اجرایی تکمیل زیرساخت های گردشگری معبد داش کسن با اعتبار 4میلیارد ریال خبر داد.

7 تیر 1399

بازدید سرپرست اداره کل کهگیلویه و بویراحمد از مجتمع گردشگری حاتمی یاسوج

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد عصر روز جمعه 5 اردیبهشت ماه 99 به همراه معاون گردشگری استان و رئیس اداره شهرستان بویراحمد از طرح گردشگری حاتمی در روستای دهنو یاسوج بازدید کرد.

4 تیر 1399

مسجد تاریخی ابوطالب قم بازسازی شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم از اتمام بازسازی مسجد ابوطالب اطلاع داد.

2 تیر 1399

حمام تاریخی درده فیروزکوه بازسازی می گردد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فیروزکوه گفت: حمام تاریخی روستای درده با اعتبار 250 میلیون ریال بازسازی می گردد.

29 خرداد 1399

زیباترین آبشارهای ایسلند

ایسلند یکی از زیباترین کشورهایی است که هر گردشگری باید از آن بازدید کند؛ دیدن مناظر یخی در کنار بخار آب ناشی از فعالیت آتشفشان ها در این کشور توجه هر ماجراجویی را به خود جلب میکند. جاذبه های طبیعی زیادی در این کشور وجود دارد که آبشار از جمله آنهاست. در...

28 خرداد 1399

از سرگیری تمرینات ورزشی در ایتالیا از نیمه اردیبهشت

ورزشکاران ایتالیایی می توانند از چهارم می (15 اردیبهشت) به صورت انفرادی تمرین نمایند.

27 خرداد 1399

حضور ایران در 20 نمایشگاه گردشگری خارجی در سال 98

حضور ایران در نمایشگاه های خارجی قطعی شدبه نقل از خبرگزاری های رسمی کشور، هفته گذشته دفتر تبلیغات و بازاریابی گردشگری در راستای اصلاح بازارهای هدف گردشگری بدون اشاره به جزئیات آن خبر داد. در پی خبری که از این دفتر منتشر شد است، فهرستی از نمایشگاه هایی...

26 خرداد 1399

ببینید، استقبال از ظریف در دمشق، چرا وزیر خارجه در بحبوحه کرونا به سوریه رفت؟

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور ملاقات و مصاحبه با مقامات سوریه و در سفری یک روزه وارد دمشق شد.

26 خرداد 1399

معرفی هتل وکو دبی ، 5 ستاره

برای انتخاب اتاق مناسب از میان اتاق های این هتل چندان معطل و دودل نخواهید بود. چرا که تمام 471 اتاق هتل وکو دبی voco Dubai به زیبایی طراح شده اند و بسیار تمیز هستند. از فضای مبلمان شده این هتل 5 ستاره بسیار راضی خواهید بود. همچنین دسترسی به جاذبه های دبی اگر برایتان...

25 خرداد 1399

چرا با خبرنگاران به روسیه سفر کنیم؟

روسیه یکی از بزرگترین سرزمین های دنیا است و برای کسانی که اهل ماجراجویی و تماشای بناهای تاریخی هستند گزینه بسیار خوبی به شمار می آید. در سفر به روسیه دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ جز توریستی ترین شهرهای این کشور محسوب می شوند و اغلب کسانی به روسیه می فرایند...

24 خرداد 1399

آشنایی کامل با پارک های آبی گوا

پارک آبی گواهنگامی که به شهر گوا در هند وارد می شوید، پس از کمی گشت و گذار با مناظر این شهر آشنا خواهید شد. با یک روز گشتن در تور گوا می توانید جاذبه های این شهر را ببینید و حتی برای صفحات اجتماعی خود، بهترین عکس ها را بگیرید. خطوط سواحلی بسیار که با بناهای...

24 خرداد 1399

جباروف: با اتحادعلیه کرونا می جنگیم، در قرنطینه 14 روزه مسئله ای نداشتم

بازیکن ازبکی اسبق استقلال ایران از قرنطینه ویژه 14 روزه اش به همراه پسر خود تعریف کرد.

19 خرداد 1399

تکمیل پرونده نیمروز به عنوان شهر ملی خامه دوزی

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیمروز گفت: پرونده شهر نیمروز به عنوان شهر ملی خامه دوزی در حال تکمیل و ارسال به شورای ملی ثبت است.

12 خرداد 1399

خبرنگاران پاکستان از ساقط کردن یک پهپاد جاسوسی هند خبر داد

اسلام آباد - خبرنگاران - ارتش پاکستان روز پنجشنبه از ساقط کردن یک فروند پهپاد جاسوسی متعلق به هند در خط کنترل مرزی کشمیر خبر داد.

11 خرداد 1399

توقف 75 تا 100 درصدی پروازهای برخی فرودگاه های کشور به دلیل کرونا

رضا جعفر زاده در تشریح آخرین شرایط ضدعفونی فرودگاه ها و کنترل بیماری و پایش مسافر در فرودگاه ها گفت: همه دستورالعمل ها و پروتکل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و همچنین شرکت های...

10 خرداد 1399

رزرو هتل مشهد و خطرهای پیش رو

در این مطلب گزارشی کوتاه از فاجعه رزرو هتل مشهد و واحد های اقامتی دیگر در ایام شلوغ را ملاحظه می نمایید.

6 خرداد 1399

پلمب 2 ویلاباغ در دزفول بدلیل پارتی شبانه

برگزاری پارتی شبانه در شرایطی که دزفول آمار ناخوشایندی از مبتلایان به کرونا را در خوزستان به خود اختصاص داده منجر به پلمب شدن 2 باغ ویلا در این شهرستان شد.

31 اردیبهشت 1399

چین: آمریکا با سیاه نمایی دیگران زمان ازدست رفته مقابله با کرونا را جبران نخواهد کرد

به گفته سخنگوی وزارت خارجه چین سیاه نمایی دیگران، حمله، مقصر شمردن دیگران و شانه خالی کردن از مسئولیت، زمان ازدست رفته در مقابله با شیوع بیماری را جبران نخواهد کرد.

30 اردیبهشت 1399
تعداد: (325)