محدودیت های کرونایی شدیدتر خواهد شد؟

به گزارش آی تی گپ، خبرنگاران- در شرایطی که از احتمال محدودتر شدن ترددهای بین استانی و سفرهای مردم حتی با وسایل حمل ونقل عمومی خبرهایی منتشر شده است، معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی گفت: سناریوهای مختلفی در این زمینه ممکن است وجود داشته باشد که آماده اجرای آن هستیم اما تا به امروز چیزی ابلاغ نشده است.

محدودیت های کرونایی شدیدتر خواهد شد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، در پی هشدار مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بالا رفتن آمار ابتلاء به کرونای انگلیسی، بعضی اخبار و شنیده ها مبنی بر محدودیت بیشتر سفرهای مردم در اسفند ماه منتشر شد.

شهرام آدم نژاد - معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی اظهار نمود: مسلما در شرایط کنونی حمل ونقل عمومی با رعایت پروتکل های سختگیرانه تر به کار خودشان ادامه می دهند اما اگر شرایط از نظر شیوع ویروس کرونا به حدی بد گردد که مجبور شویم حمل و نقل عمومی را نیز محدود کنیم، این اتفاق نیز خواهد افتاد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا سفرهای مردم در اسفند ماه در راستای افزایش نگرانی ها برای بالاتر رفتن آمارهای شیوع ویروس کرونا به ویژه از نوع انگلیسی محدودتر خواهد شد؟ اضافه نمود: تا کنون ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در این راستا نداشته ایم و بنابراین پروتکل های سابق بر مناطق آبی، زرد، نارنجی و قرمز حاکم است.

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با بیان ایکه اگر پروتکل یا محدودیت جدیدی اعلام گردد وزارت کشور، ستاد ملی مقابله با کرونا یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آن را اعلام خواهد نمود، گفت: مسلما وزارت راه و شهرسازی نیز به عنوان یکی از اعضای اصلی ستاد ملی مقابله با کرونا خود را موظف به اجرای مصوبات و ابلاغیه های بهداشتی در این زمینه می داند و اگر محدودیت جدیدی ابلاغ گردد مصمم آن را اجرا خواهد نمود.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1672

به "محدودیت های کرونایی شدیدتر خواهد شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های کرونایی شدیدتر خواهد شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید