دستگیری یک اخلالگر ارزی با 132میلیارد تومان در تهران

به گزارش آی تی گپ، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری اخلالگر نظام ارزی توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد و گفت: تخلف این شخص به ارزش 132 میلیارد تومان بود.

دستگیری یک اخلالگر ارزی با 132میلیارد تومان در تهران

به گزارش پلیس، سردار حمید هداوند روز پنجشنبه اظهار کرد: نماینده حقوقی یکی از بانک های شهر تهران به پلیس امنیت اقتصادی مراجعه و با ارائه دستور قضائی خواستار دستگیری متهم یک پرونده شد.

وی بیان داشت: چکیده پرونده نشان از این داشت، مدیرعامل شرکتی تجاری بین سال های 94 الی 96 حواله های ارزی به منظور وارد کردن چوب از سایر کشورها از بانک دریافت کرده ولیکن با گذشت چند سال از زمان ایفای تعهد تا به امروز به تعهدات بانکی خود عمل نکرده و موجب اخلال در نظام ارزی به ارزش 132 میلیارد تومان شده است.

جانشین فرمانده انتظامی تهران عنوان کرد: بررسی موضوع و دستور دستگیری متهم در اختیار تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت و کارآگاهان پیروز شدند در رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه وی را شناسایی و با هماهنگی های قضائی آن را دستگیر و در اختیار مرجع قضائی قراردهند.

سردار هداوند خاطر نشان کرد: با دستگیری متهم و صدور قرار وثیقه از سوی مرجع قضائی، دستگیری سایر همدستان وی و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1465

به "دستگیری یک اخلالگر ارزی با 132میلیارد تومان در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری یک اخلالگر ارزی با 132میلیارد تومان در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید