حمایت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی

به گزارش آی تی گپ، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان پیوست.

حمایت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، این جشنواره قرار است امسال نیز با توجه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی کرونا در جامعه، به صورت مجازی و فرآیندی و در چند مرحله به شکل گام به گام برگزار شود.

مدیر واحد توسعه سیستم های حمل ونقل پاک سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در نشستی به همراه کارشناسان آن سازمان در دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی ضمن قدردانی از برگزاری هر ساله این جشنواره و نگاه ویژه کانون پرورش فکری به موضوع تولید اسباب بازی های آموزشی متناسب با زندگی در شهر تهران قول همکاری و حمایت این سازمان را در برنامه های جشنواره اعم از اطلاع رسانی و مشارکت در بخش های مختلف را داد.

یعقوب آزاده دل اضافه کرد: این سازمان برای تولید اسباب بازی هایی با موضوع حمل و نقل و ترافیک آمادگی دارد و در پنجمین رویداد ملی ایده آزاد با موضوع آموزش مسائل ترافیک و قوانین راهنمایی و رانندگی نیز مشارکت می کند.

مدیر واحد توسعه سیستم های حمل ونقل پاک سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: این سازمان همچنین از محصولاتی که با هدف ایمنی عبور و مرور، ترویج رفتار های درست ترافیکی و نهادینه سازی آن در اذهان بچه ها و نوجوانان تولید شده باشد، حمایت می کند و در صورتی که در بخش رقابتی جشنواره ملی اسباب بازی چنین محصولاتی وجود داشته باشد مورد قدردانی این معاونت قرار می گیرد.

بر اساس این خبر، در نشست تخصصی بخش علمی هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی که روز 22 اسفند 1400 برگزار می شود، متخصصان ترافیکی از سوی معاونت توسعه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، به بحث درباره نقش پررنگ بازی ها و سرگرمی ها در آموزش های شهروندی می پردازند.

بخش رقابتی هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی به شناسایی، قدردانی و معرفی برترین اسباب بازی های ایرانی در سال 1400 اختصاص دارد.

به گفته آیدین مهدیزاده دبیر هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی امید است با استقبال تولیدکنندگان در این بخش بتوانیم در آینده نه چندان دور شاهد اسباب بازی های هدفمند در راستای آموزش های شهروندی به خصوص فرهنگ صحیح ترافیکی باشیم.

جشنواره ملی اسباب بازی با هدف کمک به ساماندهی و رونق صنعت اسباب بازی از سال 1394 از سوی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان آغاز به کار کرده است و فرآیند برگزاری هفتمین دوره آن نیز در زمستان سال 1400 در فضای مجازی و با همراهی شورای نظارت بر اسباب بازی آغاز شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2131

به "حمایت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از هفتمین جشنواره ملی اسباب بازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید