جعفر گودرزی دبیر چهاردهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران شد

به گزارش آی تی گپ، جعفر گودرزی عضو هیات مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران به عنوان دبیر چهاردهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران انتخاب شد.

جعفر گودرزی دبیر چهاردهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی منتقدان، جعفر گودرزی عضو هیات مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران به عنوان دبیر چهاردهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران انتخاب شد.

این چهارمین دوره متوالی است که با تصمیم هیات مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی، مسئولیت دبیری این جشن برعهده جعفر گودرزی گذاشته شده است. با صدور این حکم، دبیرخانه جشن نیز فعالیت خود را شروع می نماید.

در متن حکم آمده است: به نام خالق زیبایی ها

جناب آقای جعفر گودرزی

با توجه به تجارب ارزنده و توانایی ها و درایت شما در برگزاری موفقیت آمیز سه دوره متوالی جشن بزرگ انجمن منتقدان سینمایی، به موجب این حکم به عنوان دبیر چهاردهمین دوره این جشن انتخاب می شوید. امید که در گذر از رکود و رخوتِ حاکم بر فضای فرهنگی هنری، نفسِ گرم اهالی سینما را در جشنی آبرومندانه با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه حس کنیم.

با آرزوی موفقیت تان

هیات مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران

این دوره از جشن با تحولاتی در ساختار و در جهت پویاتر شدن و تاثیرگذارتر شدن بر جریان سینمایی کشور برگزار می گردد. جدیدترین خبر ها و بعلاوه فراخوان چهاردهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

دوره سیزدهم این جشن بهمن ماه سال 1398 برگزار گردید و وقفه بین دو دوره نیز به علت شیوع بیماری کرونا و منع و محدودیت برپایی بسیاری از رویداد ها بوده است.

جعفر گودرزی از مدیران سینما و جشنواره های سینمایی و از پیشکسوتان حوزه رسانه و نقد است که سابقه دبیری و نایب رییسی انجمن را در دوره های مختلف در کارنامه خود دارد. او سال ها مدیر فرهنگی و مدیر فراوری و مجری طرح بسیاری از پروژه های سینمایی را به عهده داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1974

به "جعفر گودرزی دبیر چهاردهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفر گودرزی دبیر چهاردهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید