کشتی آزاد قهرمانی دنیا، شکست محبی مقابل حریف اوکراینی

به گزارش آی تی گپ، با شکست نماینده وزن 125 کیلوگرم ایران در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی دنیا، محبی باید منتظر صعود حریفش به فینال بماند.

کشتی آزاد قهرمانی دنیا، شکست محبی مقابل حریف اوکراینی

به گزارش خبرنگاران، در ادامه مسابقات چهار وزن دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی دنیا و گزینشی المپیک از صبح امروز (آدینه) در سالن باریس شهر نورسلطان قزاقستان در حال برگزاری است در وزن 125 کیلوگرم یداله محبی در دور نخست با نتیجه 6 بر یک خودربولگا دورجخاند از مغولستان را مغلوب کردو

وی در دور بعد در مصاف با نیکولاس گویازدوفسکی دارنده مدال برنز دنیا از آمریکا با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی دست یافت و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. محبی در این مرحله مقابل الکساندر خوتسیانیوسکی دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین با نتیجه 3 بر 2 مغلوب گردید و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در مسابقات امروز به توضیح زیر است:

در وزن 70 کیلوگرم یونس امامی در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر اریگلنت پریزرینی از آلبانی را شکست داد وی در دور دوم با نتیجه 6 بر صفر از سد المان دوگدوربک اولو دارنده مدال برنز دنیا از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل کوجیرو شیگا دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن با نتیجه 11 بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نورکجا کایپانوف قهرمان آسیا از قزاقستان مبارزه می نماید.

در وزن 74 کیلوگرم رضا افضلی در دور نخست مقابل گندری گارزون کشتی گیر کهنه کار و دارنده مدال های نقره و برنز دنیا از کوبا با نتیجه 5 بر 2 مغلوب شد و با توجه به اینکه این کشتی گیر کوبایی در دور بعد مقابل حریف ازبکستانی مغلوب گردید، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 92 کیلوگرم علیرضا کریمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف گئورگی روبایف روسی الاصل و دارنده مدال نقره جوانان دنیا از مولداوی با نتیجه 12 بر یک پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 12 بر 2 لیوبومیر ساگالیوک از اوکراین را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کریمی در این مرحله به مصاف علیخان جبرائیل اف از روسیه می رود.

در وزن 125 کیلوگرم یداله محبی در دور نخست با نتیجه 6 بر یک خودربولگا دورجخاند از مغولستان را مغلوب کرد وی در دور بعد در مصاف با نیکولاس گویازدوفسکی دارنده مدال برنز دنیا از آمریکا با نتیجه 5 بر 2 به پیروزی دست یافت و به مرحله یک چهارم نهایی رفت. محبی در این مرحله مقابل الکساندر خوتسیانیوسکی دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین با نتیجه 3 بر 2 مغلوب گردید و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

مسابقات نیمه نهایی اوزان فوق از ساعت 15:15 امروز به وقت ایران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 510

به "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، شکست محبی مقابل حریف اوکراینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد قهرمانی دنیا، شکست محبی مقابل حریف اوکراینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید