نساجی 97؛ رکب آقا معلم به نکونام

با اتفاقاتی که فصل 98 - 97 برای نساجی افتاد شرایط این تیم می توانست بدتر از این حرفا باشد اما تیم شهر قائمشهر جنگید و جنگید تا هوادارانش به این زودی ها غزل خداحافظی از لیگ برتر را نخوانند.

نساجی 97؛ رکب آقا معلم به نکونام

به گزارش خبرنگاران، همه چیز از آن روز بارانی در شرق تهران شروع شد. نساجی چی ها 6 گل به راه آهن زدند و در اردیبهشت بارانی تهران با حال و هوای قائم شهر جشن صعود برپا کردند. در بابل، خونه به خونه برای صعود فقط یک گل کم آورد تا ماجراهای این دو تیم از همین جا شروع گردد. خونه به خونه، نساجی را به تبانی با راه آهن متهم کرد و روزی نبود که مصاحبه یا بیانیه ای از طرف یکی از مسؤولان این باشگاه در رسانه ها منتشر نگردد. با این همه در نهایت هیچ کدام از این ادعاها در دادگاه اثبات نشد تا قائم شهری ها نشان نمایندگی مازندران در لیگ برتر را روی لباس شان محکم تر بدوزند.

لیگ برای نساجی با شکست شروع شد ولی قبل تر از آن، آماده نبودن وطنی و تمرین در تهران به خاطر نبودن زمین تمرین مناسب در قائم شهر، ذهن طرفداران نساجی را مشوش نموده بود. آن ها برای دیدن اولین بردشان در لیگ برتر 5 و دومین بردشان 8 هفته دیگر صبر کردند. در این بین نکونام هم ناراضی از داوری ها در کنفرانس های مطبوعاتی بارها می گفت که اگر داوری ها درست بود رتبه تیمش در انتهای جدول نبود. ولی این ها برای شان امتیاز نمی شد. با این حال سکوهای سرخ برای بازیکنان شان همه جا سوت و کف زدند؛ فرقی نداشت که در وطنی بودند یا در آزادی، از شمال تا جنوب در هر جایی و بعد از هر نتیجه ای فقط آوای دلگرم کننده شان را به تیم شان هدیه می دادند.

ولی رفته رفته، زمزه ایی بلند شد که نکونام ناراضی از مدیران تیم، می خواهد قائم شهر را ترک کند. چند روز بعد نکونام استعفایش را نوشت و بدون انتظار برای امضای آن، نساجی را به مقصد پیکان ترک کرد تا جانشین جلالی ای گردد که 6 هفته پشت سر هم باخته بود. ولی قصه به همین جا ختم نشد. تماس تلفنی مدیرعامل ایران خودرو با شیعی، مدیرعامل پیکان، اجازه نداد که پای نکونام به تمرین پیکان برسد. بعد از این او یک بار دیگر به درخواست مالکان نساجی به قائم شهر برگشت ولی چند روز بعد این بار با نوشتن نامه ای خطاب به طرفداران برای همواره با آن ها خداحافظی کرد.

این وسط هر روز نام جدیدی برای نشستن روی نیمکت نساجی مطرح می شد؛ از مایلی کهن تا اسکوچیچ. دست آخر جلالی که دو هفته قبل قرار بود نکونام جانشینش گردد، جای او را گرفت. جلالی از همان روز معارفه سعی کرد انتظارات را پایین بیاورد. او می خواست که تمرینات تیم به قائم شهر برگردد اما انگار از آن همه سرسبزی مازندران یک چمن مناسب، سهم نساجی نبود. جلالی و تیمش از 6 بازی نیم فصل دوم فقط یک پیروزی به دست آورده اند و در 4 بازی هم به تساوی رسیدند. نساجی شاید روزهای سختی را پشت سر گذاشته باشد اما حضور در میانه های جدول آن هم در اولین فصل حضور در لیگ برتر نمی تواند نتیجه بدی برای این تیم و طرفدارانش باشد. هر چند هنوز چند هفته به انتها لیگ مانده است اما به نظر نمی رسد نساجی مسئله ای برای بقا در لیگ برتر پیدا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 11 تیر 1398 شناسه مطلب: 233

به "نساجی 97؛ رکب آقا معلم به نکونام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی 97؛ رکب آقا معلم به نکونام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید