مگوایر: پلیس یونان به پایم لگد می زد و نگران جانم بودم، فکر نمی کنم به کسی عذرخواهی بدهکار باشم

به گزارش آی تی گپ، مدافع منچستریونایتد درباره اتفاقاتی که برای او در یونان افتاد، توضیحاتی داد و اتهامات وارده به خودش را رد کرد.

مگوایر: پلیس یونان به پایم لگد می زد و نگران جانم بودم، فکر نمی کنم به کسی عذرخواهی بدهکار باشم

به گزارش خبرنگاران، هری مگوایر که چند روز پیش در یونان به دلیل درگیری با پلیس این کشور بازداشت شده بود، به اتهامات ضرب وشتم و حمله به پلیس، مقاومت برابر دستگیری، تلاش مکرر برای رشوه دادن به پلیس، به 21 ماه و 10 روز حبس تعلیقی محکوم شد که در صورت تکرار تخلف اجرایی می شود. این مدافع انگلیسی که بیان کرده بی گناه است و درخواست فرجام خواهی به این حکم را خواهد داد، در کنار اینکه نامش از لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی انگلیس خط خورد، حالا حتی ممکن است بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد از او گرفته شود.

مگوایر 27 ساله در اولین گفت وگویش پس از اتفاقات یونان، به شبکه تلویزیونی بی بی اسپورت درباره اتفاقی که در منطقه میکونوس یونان برای او و همراهانش افتاد، گفت: دو مرد (پلیس) به خواهر کوچکترم نزدیک شدند و از او پرسیدند که اهل کجایی و او هم جواب شان را داد. سپس خواهرم شروع به دویدن کرد و غش کرد و بی هوش شد. در ابتدا فکر کردم که مورد آدم ربایی قرار گرفته ایم، برای همین زانو زدیم و دست های مان را بالای سرمان گرفتیم.

وی افزود: آنها سپس شروع به لگد زدن به ما کردند، یکی از آنها به یکی از دست های من دستبند زده بود و در حالی که به پایم لگد می زد، می گفت دوران حرفه ای تو تمام شد، دیگر فوتبالی در کار نیست و نمی توانی دوباره بازی کنی. در آن لحظه با خودم فکر می کردم که اینها اصلاً نمی توانند پلیس باشند. نمی دانستم آنها چه کسی هستند و سعی کردم فرار کنم. دچار اضطراب شده بودم و نگران جانم بودم.

مدافع انگلیسی تیم فوتبال منچستریونایتد تأکید کرد: فکر نمی کنم به کسی عذرخواهی بدهکار باشم. وقتی عذرخواهی می کنم که کار اشتباهی کرده باشم. فقط متأسفم که هواداران و باشگاه را در این شرایط قرار دادم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا تلاشی برای رشوه دادن به پلیس یونان داشتید؟، گفت: قطعاً خیر. وقتی متوجه چنین ادعایی شدم، تنها گفتم که چقدر ادعای مضحکانه ای است.

مگوایر همچنین در خصوص احتمال ادامه دادن کارش به عنوان کاپیتان منچستریونایتد بیان کرد: بازی کردن برای منچستریونایتد مزینی بزرگ است و کاپیتان بودن مهم نیست. به هر حال این موضوعی نیست که من تصمیم گیرنده باشم.

کاپیتان شیاطین سرخ در انتها بیان کرد: من برای قانون یونان احترام زیادی قائل هستم، اما جلسه جدید رسیدگی به اتهامات وارده به من، به ما زمان بیشتری برای آماده سازی، جمع آوری مدارک و اجازه به شهود در دادگاه می دهد و حقیقت روشن خواهد شد.

طبق قوانین یونان، درخواست فرجام خواهی مگوایر، حکم اولیه را باطل می کند و دادگاهی بالاتر به اتهامات وارده به مدافع تیم ملی فوتبال انگلیس رسیدگی خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1287

به "مگوایر: پلیس یونان به پایم لگد می زد و نگران جانم بودم، فکر نمی کنم به کسی عذرخواهی بدهکار باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مگوایر: پلیس یونان به پایم لگد می زد و نگران جانم بودم، فکر نمی کنم به کسی عذرخواهی بدهکار باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید