مارک اسپر: ایران خودداری ما را با عدم تمایل مان به پاسخ نظامی اشتباه نگیرد

به گزارش آی تی گپ، وزیر دفاع آمریکا اعلام نمود که وزارت دفاع آمریکا در هجده ماه اخیر از کمپین فشار حداکثری دیپلماتیک و مالی کشورش علیه ایران حمایت نموده است.

مارک اسپر: ایران خودداری ما را با عدم تمایل مان به پاسخ نظامی اشتباه نگیرد

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، وزارت دفاع آمریکا روز چهارشنبه در توییتی به نقل از مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا نوشت: در هجده ماه گذاشته، وزارت دفاع آمریکا از کمپین فشار حداکثری دیپلماتیک و مالی علیه ایران حمایت نموده است. کوشش های تهران برای بی ثبات کردن منطقه در چند ماه اخیر افزایش یافته است. برای پاسخ به این تهدیدات، اقدامی سنجیده را اتخاذ نموده ایم تا مواضع دفاعی مان را تقویت کنیم، گزینه هایمان برای پاسخ دادن را اصلاح کنیم و کاری کنیم که شرکایمان بهتر از خود دفاع نمایند.

در ادامه آمده است: ایران نباید خودداری آمریکا در صورت مورد هجوم قرار دریافت نیروها یا منافع ایالات متحده را با عدم تمایل کشورمان به پاسخ نظامی قاطع اشتباه بگیرد.

این وزارت همچنین در ادامه به نقل از اسپر ادامه داد: ثبات در خاورمیانه همچنان برای امنیت ملی ما مهم است. بنابراین دلیل، تمامی اقدامات مان را به گونه ای می سنجیم تا از ایجاد درگیری و افزایش تنش جلوگیری کند و به شرکایمان اجازه دهد تا از خودشان در مقابل متخاصمان منطقه ای دفاع نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 739

به "مارک اسپر: ایران خودداری ما را با عدم تمایل مان به پاسخ نظامی اشتباه نگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارک اسپر: ایران خودداری ما را با عدم تمایل مان به پاسخ نظامی اشتباه نگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید