فروش تولیدات دانشگاه فنی و حرفه ای در اندونزی

به گزارش آی تی گپ، به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، میرفخرالدینی با اشاره به فروش تولیدات پوشاک و نساجی دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد در اندونزی، گفت: پس از یک دوره پیگیری و ارائه مستندات، این شرکت به منظور آنالیز کامل و شروع همکاری ها یک تیم از کارشناسان خود را اعزام کرد که توانایی و هنر مشهود دانشجویان تحسین این تیم کارشناسی را برانگیخت.

فروش تولیدات دانشگاه فنی و حرفه ای در اندونزی

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

وی ادامه داد: این شرکت یکی از برندهای برجسته خاورمیانه در زمینه نساجی و دارای شعب مختلف در جهان می باشد که در زمینه های گوناگون مانند تجهیزات و ماشین آلات این رشته، فراوری و افزایش بهره وری فعالیت دارد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد اضافه کرد: شرکت مذکور پس از یک دوره تحقیقات وسیع در مورد صنعت نساجی در ایران، نسبت به برنامه ریزی در جهت ارتباط و تعامل اقدام نموده است و این شرکت در این خصوص آمار و اطلاعات جامع و کاملی را دارد.

وی اضافه کرد: با توجه جذابیت فراوریات این دانشگاه برای تیم اعزامی، می توان تعامل و ارتباط قوی و چند جانبه ای را در آینده نزدیک با کشور اندونزی محتمل دانست.

میرفخرالدینی با بیان اهمیت ارتباط با جهان اضافه کرد: در آینده نزدیک، تعامل گسترده با این شرکت در سه محور بازاریابی و معرفی فراوریات، تبادل مدرس و انتقال تکنولوژی شروع می گردد و در این سه زمینه امید داریم با توجه به پیگیری های انجام شده بتوانیم با چند شرکت اروپایی نیز مذاکره کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 456

به "فروش تولیدات دانشگاه فنی و حرفه ای در اندونزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش تولیدات دانشگاه فنی و حرفه ای در اندونزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید