عارف: در اوج شیوع پاندمی کرونا، وقت گله گذاری نیست

به گزارش آی تی گپ، رییس فراکسیون امید مجلس دهم در رشته توییت هایی با اشاره به لزوم همراهی مردم با مصوبات ستاد ملی کرونا، نوشت که در این اوج شیوع پاندمی کرونا، زمان مناسبی برای گله گزاری و نقدهای سیاسی نیست.

عارف: در اوج شیوع پاندمی کرونا، وقت گله گذاری نیست

به گزارش خبرنگاران، متن توییت های محمدرضا عارف به توضیح زیر است:

امروز، بیش از گذشته مسائل مالی و سیاسی به سلامت و بهداشت جامعه گره خورده است. بحران سرمایه اجتماعی، نباید مانع همراهی مردم با مصوبات ستاد کرونا گردد؛ چرا که کاستن اثرات مهلک پاندمی کرونا جز با مدیریت یکپارچه و واحد و همراهی مردم میسر نمی گردد.

امروز بر همه ما ضروری است به مصوبات ستاد کرونا و بیانیه آقای رییس جمهور عمل و دیگران را به رعایت بیشتر ترغیب کنیم و به خاطر جان عزیزانمان، به خاطر ایران بی تفاوت نباشیم.

امروز متاسفانه شرایط مالی، سلامت و آرامش مردم را مختل نموده و بر شیوع این ویروس دامن می زند. نقدهای به جایی دارید از عملکرد دولت و همه مدیران در سال های گذشته. ما هم در جریان اصلاح طلبی با پذیرش ضعف های خود، نقدهای بسیار جدی داریم به رویکرد دولت و آقای رییس جمهور!

اما در این اوج شیوع پاندمی کرونا، زمان مناسبی برای گله گزاری و نقدهای سیاسی نیست. به عنوان یک معلم کوچک، از همه شما درخواست می کنم دولت را در طرح ممنوعیت رفت وآمد و مدیریت این بلای خانمان سوز کمک کنیم. کرونا جز با همکاری و تعهد بالای ملت و دولت، قابل کنترل نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1428

به "عارف: در اوج شیوع پاندمی کرونا، وقت گله گذاری نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عارف: در اوج شیوع پاندمی کرونا، وقت گله گذاری نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید