سهمیه سوخت تغییر می نماید؟

به گزارش آی تی گپ، علی اکبر نژادعلی در برنامه تهران بیست در مورد علت شلوغی پمپ بنزین ها و کاهش کارت های سوخت در جایگاه های سوخت، اظهار کرد: در ارتباط با توزیع فرآورده های نفتی در جایگاه های عرضه سوخت به مقدار مناسب بر اساس برنامه تدارکاتی مقدار فرآورده به جایگاه ها عرضه می گردد در حال حاضر هم جایگاه ها به مقدار مناسب سوخت دارند و مقدار ذخیره هم مناسب است.

سهمیه سوخت تغییر می نماید؟

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه کمبود سوخت نداریم و مردم به شایعات توجهی ننمایند اضافه نمود: اطمینان خاطر به مردم می دهیم که بنزین به اندازه کافی در جایگاه ها و انبار های نفت وجود دارد و تمام شایعات مطرح شده در مورد بنزین را رد می کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: به اندازه تعداد خودرو های پلاک گذاری شده کارت سوخت شخصی در اختیار مردم وجود دارد و بر اساس مصوبه قانونی موظفیم تحویل بنزین در جایگاه ها بر اساس کارت های سوخت به مردم تحویل دهیم. کارت های اضطراری را هم در جایگاه ها داریم تا اگر مردم به هر دلیلی احتیاج پیدا کردند از این کارت ها استفاده کند.

هیچ تغییری در سهمیه سوخت ایجاد نشده است

نژاد علی با بیان اینکه بعضی شایعات مطرح شده را تکذیب می کنیم، اضافه نمود: ما در پی رسیدن اندازه مناسب سوخت به داخل جایگاه ها هستیم و عرضه مناسب هم داریم. به اندازه مناسب سهمیه بر روی کارت های مالکان خودرو وجود دارد و هیچ تغییری در سهمیه سوخت افراد ایجاد نشده است. 60 لیتر به قیمت هزار و 500 تومان و 150 لیتر به قیمت 3 هزار تومان در کارت سوخت افراد وجود دارد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه توصیه می کنیم مردم از کارت های سوخت خودشان استفاده نمایند، ادامه داد: کارت های اضطراری فقط برای شرایط اضطرار است تا مردم اگر سهمیه خود را به انتها رساندند یا کارت خود را فراموش کردند از این کارت ها استفاده نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1402 بروزرسانی: 25 مرداد 1402 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2383

به "سهمیه سوخت تغییر می نماید؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "سهمیه سوخت تغییر می نماید؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه سوخت تغییر می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید