راهنمای خرید آپارتمان در منطقه 1 تهران

به گزارش آی تی گپ، خرید آپارتمان در منطقه یک و حتی تمام نقاط تهران، امری است که در یکسال اخیر با چالش افسارگسیختگی قیمت روبرو شده و انتخاب یک ملک مناسب که با تمام سلایق، بودجه و شرایط متقاضی همخوانی داشته باشد را سخت نموده است. از طرفی تورم بسیار زیاد قیمت مسکن که در بعضی مناطق به 25 درصد در ماه می رسد، تعلل در انتخاب را پرهزینه می نماید.

راهنمای خرید آپارتمان در منطقه 1 تهران

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

پیداکردن خانه مناسب برای خرید، همواره یکی از مهمترین دغدغه های متقاضیان بوده و این امر در این بازه زمانی که هرماه قیمت مسکن به طور بی سابقه ای رشد می نماید، اهمیت دوچندانی پیدا نموده است. از این رو برای افزایش سرعت و کیفیت در انتخاب ملک، باید از راستا تکنولوژی گذشت و از ابزارهایی که هوش مصنوعی در اختیار متقاضیان گذاشته استفاده کرد. از این رو بهره گیری از خدمات سامانه های دانش بنیان که با استفاده از هوش مصنوعی توانسته اند ابزارهای متعددی برای آسان تر شدن فعالیت های ملکی در اختیار مردم بگذارند، به امری واجب تبدیل شده است.

اینپین؛ سرعت و کیفیت را به معاملات ملکی افزوده است؛

دراین راستا سامانه ای به نام اینپین که از بروزترین تکنولوژی جهان برای انجام فعالیت های ملکی بهره می برد، توانسته این بخش را ساماندهی نموده و ارزش افزوده های مختلفی برای مشاورین املاک و مردم به همراه بی آورد. این سامانه دانش بنیان بستری ایجاد نموده تا علاوه بر افزایش سرعت و کیفیت معاملات ملکی، مشاورین املاک، خریدار و فروشنده به عنوان سه ضلع اصلی یک معامله، در بستری شفاف مذاکرات اولیه خود را انجام دهند و متقاضیان با آسودگی بیشتر بتوانند وارد فرایند معاملات شوند.

از طرفی با توجه به حساسیت زیاد متقاضیان خرید آپارتمان در منطقه 1 جهت انتخاب ملک مناسب خود، اینپین ابزاری ایجاد نموده که کاربران بتوانند تمام احتیاجها و سلایق خود را در سامانه وارد نمایند تا هوش مصنوعی در میان انبوهی از فایل های آماده عرضه، واحد مناسب کاربر را پیدا و معرفی کند. همچنین هوش مصنوعی اینپین، واحدهایی که تشابه زیادی با نظرات کاربر دارد را به نمایش می گذارد تا قدرت انتخاب متقاضی افزایش یابد. گفتنی است هنگام انجام فرآیند جستجو، هوش مصنوعی احتیاجهای متقاضی را برای مشاورین املاک منطقه ارسال می نماید تا به محض پیدا شدن فایل متناسب متقاضی، کاربر را در جریان وجود فایل مورد احتیاجش قرار دهند.

گفتنی است تمام ابزارهای اینپین، با هدف توسعه فعالیت مشاورین املاک و تسهیل و تسریع در انجام امور ملکی مردم به کار گرفته شده است تا علاوه بر رونق کسب و کار مشاورین املاک، معاملات مسکن در فضایی شفاف و بدون سوداگر اتفاق بی افتد. از طرفی اینپین با افزایش آگاهی مردم نسبت به شاخصه های مهم محله های مختلف، یاری شایانی به انتخاب بهتر و سریع متقاضیان می نماید. از این رو مشخصات کاربردی سه محله پرمتقاضی منطقه 1 تهران را آنالیز نموده ایم که در ادامه میخوانید:

الهیه، قدیمی ترین محله مرفه نشین تهران

بعضی از محله های شمال شهر تهران از قدیم به عنوان منطقه ای مرفه نشین شناخته می شد و سالهاست این لوکس گرایی حفظ شده و تمام ساخت و سازهای جدید هم، با در نظر دریافت تمام المان های لوکس گرایی انجام می شود. الهیه یکی از این محله های قدیمی و مرفه نشین محسوب می شود که علاوه بر ساختمان های قدیمی و بسیار لوکس، برج های بسیار شیک و خوش ساختی هم در آن واقع شده است.

به طوری که تمام آپارتمان ها و مجتمع های تجاری و اداری این محله، از بهترین متریال ها با اجرای معماران خوشنام بهره می برند. به طوری که متقاضیان خرید آپارتمان در الهیه با اطلاعات کامل از نوع ساخت و طراحی آن واحد مسکونی وارد فرایند خرید می شوند. گفتنی است در محله الهیه سفارت خانه های مجلل کشورهای سوئیس، فنلاند، بلژیک، ترکیه، دانمارک، مصر، مالزی، باغ سفارت روسیه و آلمان واقع شده است که نشان دهنده شاخصه های عالی این محله است.

گفتنی است برای بهره برداری از تمام این تجمل و آسایش، باید هزینه ای بیش از سایر محله های منطقه 1 پرداخت شود. به طوری که تا انتهای آبان ماه سال 99، خرید آپارتمان در الهیه با هزینه ای معادل 75 میلیون تومان در هر مترمربع امکان پذیر بود. گفتنی است این قیمت یک واحد مسکونی 160 متری نوساز، با تمام امکانات در یک مجتمع لوکس و خوش نقشه محله الهیه است. همچنین می توان با هزینه ای کمتر، به سراغ واحدهای قدیمی با امکانات محدودتری در این محله رفت و از سایر مشخصه های این منطقه مرفه نشین لذت برد.

شایان ذکر است محله الهیه از شمال تا تجریش امتداد دارد و جنوب آن را اتوبان های صدر و مدرس احاطه نموده اند. از طرفی دو ضلع غربی و شرقی الهیه نیز به خیابان های ولیعصر و شریعتی می رسد. به این صورت تردد با خودروی شخصی به این منطقه در ساعات پرتردد تهران، با ترافیک نسبی همراه است. در نتیجه اگر به دنبال سکونت در محله ای مجلل و آرام هستید، خرید آپارتمان در الهیه یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.

کامرانیه، رکورددار برج های بلند و لوکس؛

یکی دیگر از لوکس ترین محله های شمالی شهر تهران، کامرانیه نام دارد. این محله که مرکز آن خیابان کامرانیه است، از بزرگراه صدر شروع و تا نیاوران امتداد دارد. گفتنی است این محله در همسایگی فرمانیه، دذاشیب، حصار بوعلی، رستم آباد، چیذر و نیاوران قرار گرفته که همه این محله ها جزو مناطق بسیار خوب تهران به شمار می فرایند. به این واسطه کامرانیه از نظر موقعیت اجتماعی، وجود مراکز تفریحی، تجاری و آموزشی در بهترین سطح قرار گرفته است.

گفتنی است قیمت خرید آپارتمان در کامرانیه نیز در محدوده 57 میلیون تومان قرار گرفته است. گفتنی است این نرخ خرید یک واحد آپارتمان مسکونی 140 متری، با نزدیک به 5 سال ساخت و امکانات متوسط در این منطقه است و بنا به شرایط ساختمان و محدوده مورد نظر متقاضی، این قیمت تغییرات زیادی پیدا می نماید.

نکته قابل توجه در کامرانیه، پیشینه و قدمت آن است که مطالعه آن درمنابع رسمی، همچون ویکی پدیا پیشنهاد می شود. گفتنی است در کنار موقعیت اجتماعی و سازه های بلند و لوکس این محله، دسترسی اتوبانی آن می تواند نوید تردد بدون ترافیک را به متقاضیان خرید آپارتمان در کامرانیه بدهد. از این رو اگر به سکونت در برج های مجلل با امکانات متعدد، درمحله ای آرام و لوکس، که به بهترین مجتمع های تجاری تهران نزدیک هستند علاقه دارید، خرید آپارتمان در کامرانیه می تواند گزینه مناسب شما باشد.

اندرزگو، محله همواره بیدار تهران؛

در میان انتخاب های متعدد برای خرید آپارتمان در منطقه 1 تهران، برای آنهایی که به سرزندگی و بیداری شبانه روزی محله علاقه دارند نیز، گزینه هایی همچون خرید آپارتمان در اندرزگو وجود دارد. به این صورت مناطقی همچون بلوار اندرزگو که در چند سال اخیر، میزبان افرادی است که با هدف مراجعه به آبمیوه فروشی، فست فود و رستوران های متعدد این خیابان، به این محله می آیند نیز متقاضیان خاص خودش را دارد.

گفتنی است تمام نقاط این محله شلوغ نیست و کوچه های اطراف آن به عنوان یک محله مسکونی آرام و خلوت، میزبان خانواده های زیادی است. بلوار اندرزگو از بلوار کاوه شروع و تا چهار راه کامرانیه امتداد دارد که در این راستا محله های چیذر، فرمانیه، کامرانیه و قیطریه واقع شده است.

گفتنی است قیمت خرید آپارتمان در اندرزگو نیز به المان های مختلفی بستگی دارد. اما به طور میانگین یک واحد آپارتمان 120 متری نوساز، که در مجاورت بلوار اندرزگو قرار گرفته است، حدود 57 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

تصمیم هوشمندانه، راهنمای هوشمند می خواهد؛

نکته قابل توجه در یک انتخاب هوشمندانه، به خصوص برای خرید آپارتمان در منطقه 1 تهران که هزینه زیادی به همراه دارد، استفاده از ابزارهای هوشمند سامانه های دانش بنیان است. گفتنی است باید به همان صورت که بیشتر امور روزمره را همچون درخواست تاکسی، تهیه غذا، ارسال کالا، خرید و .... با استفاده از اپلیکیشن های مختلف انجام می دهیم، احتیاج است فعالیت های ملکی را هم به وسیله بسترهای هوشمند انجام دهیم. چرا که هم در زمان، انرژی و هزینه خود صرفه جویی نموده ایم و هم باعث ایجاد فضایی شفاف و پویا در بازار مسکن شده ایم که ثمره آن نیز به خودمان بازمی شود. از این رو برای استفاده و آشنایی با ابزارهای نوین سامانه اینپین، واژه inpin را در نوار ابزار مرورگر خود وارد نموده یا به وسیله بسترهای ارائه اپلیکیشن، برنامه اینپین را به صورت رایگان دریافت کنید.

منبع: فرارو
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1490

به "راهنمای خرید آپارتمان در منطقه 1 تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای خرید آپارتمان در منطقه 1 تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید