راز جسد زن کشف شده در بیابان فاش شد

به گزارش آی تی گپ، مرد جوانی به خاطر 3 ماه کرایه عقب افتاده زن صاحبخانه را به قتل رساند و جسدش را در بیابان رها کرد.

راز جسد زن کشف شده در بیابان فاش شد

به گزارش آی تی گپ به نقل از ایران، 20 مرداد زن جوانی به اداره پلیس رفت و از ناپدید شدن خواهر 60 ساله اش خبر داد. او گفت خواهرم ثریا صاحب خانه ای سهطبقه در منطقه نارمک است. ما هر روز با هم صحبت می کردیم اما 3 روزی می شود که هرچه با او تماس می گیرم تلفنش را جواب نمی دهد. به مقابل خانه اش هم رفتم اما در را باز نکرد. خواهرم به تنهایی زندگی می کند و طبقه دوم و سوم خانه اش را اجاره داده است. نگران خواهرم هستم و فکر می کنم بلایی سر او آمده باشد، امکان نداشت ثریا 3 روز با من تماس نگیرد.

  • کشف جسد در بیابان

با شکایت زن جوان تحقیقات شروع شد و مأموران راهی خانه زن تنها شدند. آنها با هماهنگی های قضایی به خانه ثریا وارد شدند اما هیچ رد و اثری از زن میانسال نبود. در ورودی سالم بود و به هم ریختگی هم داخل خانه به چشم نمی خورد. از این رو مأموران احتمال دادند حادثه ای برای وی رخ داده باشد.

با این فرضیه تیم تحقیق به سراغ پرونده های اجساد افراد ناشناس رفتند. در میان پرونده اجساد مجهول الهویه، آنها با پرونده زن میانسالی روبرو شدند که روز 17 مرداد جسد او در حوالی کارخانه متروکه ای در رودبارقصران پیدا شده بود.

جسد را یک رهگذر پیدا کرده و به پلیس خبر داده بود. زن میانسال لباس خانه به تن داشت و داخل چادر و پلاستیک پیچیده شده بود. بدین ترتیب این احتمال مطرح شد که محل قتل زن میانسال جای دیگری بوده و جسد به آنجا منتقل شده است. اما از آنجایی که هیچ مدرک هویتی همراه جسد نبود، در کلاسه پرونده های فقدانی قرار گرفته بود.

با این احتمال که جسد متعلق به ثریا باشد، از خواهرش خواسته شد برای تشخیص هویت به پزشکی قانونی برود. زن جوان با حضور در پزشکی قانونی، بلافاصله خواهرش را شناسایی کرد و بدین ترتیب راز هویت جسد رها شده در رودبارقصران برملا شد.

در ادامه تحقیقات و با کشف جسد زن میانسال، بازپرس محمدجواد شفیعی، دستور شناسایی عامل یا عاملان قتل زن تنها را صادر کرد. در بررسی های اولیه مشخص شد که ثریا با کسی اختلاف نداشته و تنها اختلافش با مستأجر طبقه سومش بوده است؛ مرد جوانی به نام بابک که در پیک موتوری کار می کرده و به همراه زن و بچه اش مستأجر طبقه سوم خانه ثریا بوده است. بابک 3 ماه بود که کرایه 2 میلیون تومانی خانه اش را پرداخت نکرده بود و سر همین مسأله با صاحب خانه اش اختلاف داشت.

  • جنایت ناخواسته

مرد مستأجر ساعت 10 صبح دوشنبه 27 مرداد توسط مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت بازداشت شد. وی ابتدا منکر جنایت بود اما صبح روز سه شنبه زمانی که در مقابل بازپرس جنایی قرار گرفت به جنایت ناخواسته اعتراف کرد و گفت: نمی خواستم او را به قتل برسانم. 3 ماه بود که درآمدی نداشتم و نتوانسته بودم کرایه ام را پرداخت کنم.

ثریا از من خواست به مقابل خانه اش بروم تا در رابطه با کرایه های پرداختنشده صحبت کنیم. به او گفتم پول ندارم به من مهلت بده اما ناگهان شروع به داد و فریاد کرد. در یک لحظه عصبانی شدم و او را هل دادم. تعادلش به هم خورد و روی سنگ های مقابل در ورودی داخل خانه اش افتاد.

هرچه صدایش کردم جواب نداد. خیلی ترسیده بودم. او را به داخل خانه کشاندم و کلیدهایش را برداشتم و رفتم. عصر که برگشتم وارد خانه اش شدم. متوجه شدم مرده است. با خودم گفتم اگر جنازه در خانه بماند بو می گیرد. برای همین او را داخل پلاستیک و چادرش پیچیدم و داخل خودرو پرایدم قرار داده و به سمت رودبار قصران حرکت کردم و در نزدیکی کارخانه متروکه ای رهایش کردم.

بدین ترتیب به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم جوان در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و بررسی ها در این خصوص ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1272

به "راز جسد زن کشف شده در بیابان فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز جسد زن کشف شده در بیابان فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید