جزایر فی فی تایلند

به گزارش آی تی گپ، جزایر فی‌فی یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی کشور تایلند برای بازدید از طبیعتی بکر و دست نخورده هستند. این 6 جزیره آنقدر دیدنی هستند، که نمی‌توان آن را توصیف کرد.

جزایر فی فی تایلند

جزایر فی‌فی به عنوان مهمترین و زیباترین جزایر در تایلند در نظر گرفته می‌شود. در این مکان کوه‌های سنگ آهک با صخره‌ها، غارها و سواحل طولانی شنی سفید وجود دارد. هر چند که اغلب به عنوان یک جزیره به آن اشاره می‌شود اما جزیره فی فی در واقع یک مجمع الجزایر کوچک است. جزیره فی فی دان بزرگترین جزیره از این گروه است و البته تنها جزیره با ساکنان دائمی است، در حالی که جزیره کوچکتر به نام کو فی‌فی‌له به عنوان محل فیلمبرداری فیلم ساح در سال 2000 با بازی لئوناردو دیکاپریو معروف می‌باشد.

بیشتر توسعه فی‌فی‌دان در اطراف دهکده تن‌سای است که در پایین تنگه شنی قرار گرفته است که دو مسیر تپه‌ای که بقیه جزیره را دربردارد را بهم می‌پیوندد. در این جزایر همچنین استراحتگاه‌های ساکت‌تری دیگری در سواحل وجود دارد. در این جزیره تقریبا هیچ وسایل نقلیه موتوری وجود ندارد، بنابراین حمل و نقل با پای پیاده یا با دوچرخه صورت می‌گیرد، در تن‌سای بسیاری از مکان‌ها تنها ده دقیقه پیاده روی فاصله دارند. قایق‌ها بین تمام سواحل در رفت و آمد در تور تایلند هستند.

خلیج فک نام (Phak Nam)، خلیج تونسای (Tonsai Bay)، ساحل میمون، ساحل لیم تانگ (Laem Tong)، ساحل لانگ و خلیج لو دالام (Loh Dalum) تنها بخشی از زیبایی‌های این جزای برای بازدید در تور تایلند هستند.

انتشار: 18 دی 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 4

به "جزایر فی فی تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزایر فی فی تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید