ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شروع شد

به گزارش آی تی گپ، داوطلبان متقاضی استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز شغل محل های استخدام رشته ها مقاطع تحصیلی و سایر شرایط در هر یک از دستگاه ها مفاد دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه و نسبت به ثبت نام در بازه زمانی یاد شده اقدام نمایند.

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شروع شد

همزمان با انتشار دفترچه راهنما، ثبت نام برای شرکت در دهمین آزمون استخدامی کشور برای جذب نیرو در بیش از 15 دستگاه اجرایی شروع شد.

به گزارش ایسنا، دفترچه راهنمای ثبت نام دهمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور به وسیله سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر شد. این آزمون به منظور تامین نیروی انسانی مورد احتیاج بیش از 15 دستگاه اجرایی (وزارتخانه ها، سازمان و شرکت دولتی) برگزار می گردد.

فرایند ثبت نام برای شرکت در دهمین آزمون استخدامی کشور برای جذب نیرو در بیش از 15 دستگاه اجرایی 1402 به وسیله وبگاه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir شروع شد و روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه به انتها می رسد.

دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه های اجرایی این آزمون شامل وزارت راه وشهرسازی، سازمان ثبت اسناد و املاک، سازمان امور مالیاتی، پست بانک، شرکت ارتباطات زیرساخت، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان تحقیقات، آموزش و توسعه کشاورزی، سازمان شیلات ایران، سازمان ملی بهره وری، سازمان نقشه برداری، پژوهشکده علوم زمین و بعضی از دستگاه های اجرایی استان سیستان و بلوچستان برگزار می گردد.

متقاضیان شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و ثبت نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیرفعال خواهد شد.

داوطلبان متقاضی استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز شغل محل های استخدام رشته ها مقاطع تحصیلی و سایر شرایط در هر یک از دستگاه ها مفاد دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه و نسبت به ثبت نام در بازه زمانی یاد شده اقدام نمایند.

دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی روز آدینه 5 خرداد ماه 1402 برگزار می گردد و توضیحات لازم در مورد تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای آزمون اعلام می گردد.

بعلاوه تمامی فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت در دهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور انحصاراً به وسیله وبگاه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir انجام می گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 فروردین 1402 بروزرسانی: 23 فروردین 1402 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2332

به "ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید