توصیه هایی برای مبارزه با چین و چروک

به گزارش آی تی گپ، با بالا رفتن سن اگه از پوست مراقبت نکنید خواه ناخواه چین و چروک ها هم روی پوست خودشون رو نشون میدن. کمتر کسی میتونه با این مسئله آزاردهنده کنار بیاد ولی با این وجود به راحتی میشه باهاشون مقابله کرد. خبرنگاران چند روش بدون نقص برای کسانی که نمیخوان به این زودی پوستشون چروک بشه آورده.

توصیه هایی برای مبارزه با چین و چروک

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

هنگام خواب زیر دست ها بالش قرار دهید

این کار مانع از ایجاد چین و چروک روی پوست سینه می گردد. سخت ترین قسمت این کار به پشت خوابیدن است که خیلی زود به آن عادت می کنید اما بعد از چند هفته متوجه می شوید که وضعیت پوست تان چقدر بهتر شده و به علاوه از سلامت بیشتری برخوردار هستید. این حالت خوابیدن بهترین و مفیدترین حالت است که درد کمر را هم از بین می برد.

اطرافتان یکسری وسایل بچینید

این مورد شاید به نظرتان کمی عجیب باشد اما برای مقابله با چین و چروک بسیار مفید و کارآمد است. ما معمولا هنگام خواب حالت زیاد عوض می کنیم که برخی از این حالت ها زیاد هم خوب نیستند و باعث ایجاد چین و چروک روی پوست می شوند. بنابراین برای جلوگیری از این مشکل هنگام خواب در اطرافتان یکسری وسایل مثل کتاب یا سبد لباس قرار دهید.

زیر زانوها بالش قرار دهید

تفاوت بین سطح بدن و سطح پاها باعث تقویت جریان خون می گردد. این حالت هم مانع از ایجاد چین و چروک می گردد و هم مانع از مشکل زانو درد و برای کسانی مناسب است که در طول روز زیاد پیاده روی می نمایند.

زیر سرتان یک عدد حوله قرار دهید

سر باید هنگام خواب راحت باشد. برای راحت بودن جای سر بهتر است از بالش های طبی ارتوپدی هنگام خواب بهره ببرید اما اگر از این بالش ها ندارید می توانید یک عدد حوله را رول کنید و زیر سرتان قرار دهید.

تشک مناسب

درست است که تشک های نرم خیلی راحت هستند اما علم ثابت نموده است که تشک های سفت و فنری برای ستون فقرات، جریان خون و جلوگیری از چین و چروک مفید هستند.

همواره از مرطوب نماینده بهره ببرید

برای خودتان یک قانون مشخص کنید که همواره شب ها قبل از خواب و صبح ها بعد از بیدار شدن کرم مرطوب نماینده بهره ببرید زیرا ثابت شده است که 90 درصد چین و چروک های روی پوست به دلیل خشکی پوست ایجاد می شوند.Buy Periactin online from Canada Drugs, an online Canadian Pharmacy that offers free shipping on all orders of discount Periactin, buy periactin. Order Periactin or generic Cyproheptadine. Affordable prices, great customer service & fast shipping. Certified & independently rated Canadian pharmacy. Paroxetine For Sale. Medicines with no overpaying and no risk. This study is a strong link between obesity - none paroxetine for sale of the study, informs SINC. Paroxetine for sale race Deck Free-Flow tile, which is a snap-together plastic tile that is perforated so water flows through and underneath, Paroxetine for sale.

منبع: بدونیم
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 506

به "توصیه هایی برای مبارزه با چین و چروک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه هایی برای مبارزه با چین و چروک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید