تابش: مقابل ماشین سازی مساوی نکردیم، نتیجه را درآوردند؛ در تبریز همه چیز برای یک تیم برنامه ریزی شده، داور نگران بود کرنر آخر سپاهان گل گردد!

به گزارش آی تی گپ، مدیرعامل باشگاه سپاهان با انتقاد از وضعیت مالکیت دو باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی گفت: تیمی که روز گذشته مقابل ما به میدان آمد برای یک تیم دیگر بازی کرد و همه چیز برای یک تیم برنامه ریزی شده است. - اخبار ورزشی -

تابش: مقابل ماشین سازی مساوی نکردیم، نتیجه را درآوردند؛ در تبریز همه چیز برای یک تیم برنامه ریزی شده، داور نگران بود کرنر آخر سپاهان گل گردد!

مسعود تابش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران, درباره تساوی یک بر یک تیم فوتبال سپاهان مقابل ماشین سازی در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: این بازی را مساوی نکردیم و مساوی را برای ما در آوردند. واقعاً نمی دانم چه باید بگویم. بحث داوری ها امان ما را بریده است. در این بازی یک پنالتی صددرصد برای تیم گرفته نمی گردد و ضربه ای به پشت پای کی روش استنلی می خورد که باعث می گردد گوشت پای این بازیکن کنده گردد. این صحنه در هرجای جهان که رخ می داد بازیکن خاطی را 4-3 جلسه محروم می کردند. در این صحنه، هم باید پنالتی گرفته می گردد و هم بازیکن اخراج می شد.

به دلیل اشتباهات داوری 8 تا 10 امتیاز از سپاهان گرفته شده است

وی با اشاره به اینکه یک گل سپاهان در این بازی مردود اعلام شد, توضیح داد: واقعاً از این اتفاقات تعجب می کنیم. وضعیت داوری ها عجیب و غریب است. ما با فدراسیون فوتبال در این باره مکاتبه کردیم و گفتیم که آنالیز نمایند و ببینند کدام تیم از لحاظ داوری بیشتر متضرر شده است. تاکنون به دلیل اشتباهات داوری 8 تا 10 امتیاز از سپاهان گرفته شده است. در همین بازی با ماشین سازی 2 امتیاز به دلیل قضاوت ناعادلانه داور از سپاهان به راحتی گرفته شد.

کجای جهان مالکیت دو باشگاه برای یک نفر است؟

مدیرعامل باشگاه سپاهان در ادامه به بحث مالکیت مشترک دو باشگاه ماشین سازی و تراکتورسازی تبریز اشاره نمود و گفت: در کجای جهان مالکیت دو باشگاه در یک شهر برای یک نفر است؟ تیمی که دیروز مقابل ما به میدان آمد برای یک تیم دیگر بازی کرد. تماشاگرانی هم که به استادیوم آمده بودند همینطور. در تبریز همه چیز برای یک تیم برنامه ریزی شده است. شرایط نابرابر و رقابت ناعادلانه است.

باشگاه ها حق دارند نسبت به موضوع مالکیت تیم های تبریزی اعتراض داشته باشند

تابش تاکید نمود: مگر می گردد در یک شهر یک نفر مالک دو باشگاه باشد؟ آن وقت گفته می شد تیم سپاهان نوین این اجازه را ندارد که حتی در لیگ های دیگر شرکت کند. به ما مدام گفته می شد سپاهان نوین باید یک باشگاه دیگر باشد تا بتواند در رقابت های سایر لیگ ها شرکت کند اما الان در لیگ برتر یک نفر دو تیم دارد؛ آن هم در یک شهر. بعضی از دوستان تحلیل می نمایند که سپاهان و ذوب آهن هم برای یک وزارتخانه هستند اما بهتر است بروند مطالعه نمایند. سهامداران شرکت های این دو باشگاه در بورس فرق می نمایند و کلاً تشکیلاتی جداگانه دارند. تیم های لیگ برتری تبریز فقط در ظاهر اسم شان متفاوت است اما این اصلاً درست نیست. باشگاه ها حق دارند نسبت به این موضوع اعتراض داشته باشند. تکسیرا: در هیچ کجای جهان ندیده ام که یک نفر 2 باشگاه داشته باشد!

پرسپولیس, استقلال و سایپا در آسیا پسوند ایران دارند اما ذوب آهن برای ایران نیست

مدیرعامل باشگاه سپاهان اضافه کرد: سپاهان و ذوب آهن در اصفهان رقابتی سخت اما جوانمردانه با یکدیگر دارند. سال جاری هر دوی آنها از داوری ها متضرر شده اند. شرایط در لیگ اصلاً سالم نیست و نابرابر است. تیم های پرسپولیس, استقلال و سایپا در آسیا پسوند ایران دارند اما ذوب آهن برای ایران نیست و گفته می گردد ذوب آهن اصفهان. چرا اینطور عمل می کنید؟ بعد از آن طرف می گویند فدراسیون اصفهانی و باند اصفهانی... واقعاً فدراسیون تاکنون چه امتیازی به تیم های اصفهانی داده است؟

سپاهان سال جاری تیم خوبی دارد می خواهند اذییتش نمایند

تابش توضیح داد: سال جاری تیم های خوب زیادی در لیگ برتر هستند که برای قهرمانی بسته شده اند. شاید دیده اند سپاهان سال جاری تیم خوبی دارد می خواهند اذییتش نمایند. من با کارشناسان ارشد داوری صحبت کردم همه آنها معتقد ند سال جاری شرایط داوری اصلاً خوب نیست. ناظران داوری فدراسیون هم از داوری ها رضایت ندارند. بهتر است فدراسیون آنالیز کند که کدام تیم ها از داوری ها بیشتر متضرر شده اند. داور انی که می خواهند تست نمایند را برای بازی های سپاهان می گذارند.

داور نگران بود کرنر آخر سپاهان گل گردد

تابش به انتقاد از عملکرد یاسر همرنگ داور دیدار ماشن سازی- سپاهان اعلام کرد: در نیمه دوم 6 تعویض انجام شد و بارها بازیکنان ماشین سازی به دلیل مصدومیت و تمارض روی زمین افتادند و یکی دوبار برانکار به داخل زمین آمد. درحالی که انتظار داشتیم داور 8-7 دقیقه وقت تلف شده بگیرد اما فقط 3 دقیقه گرفت. در همین 3 دقیقه هم داور اجازه نداد سپاهان کرنر آخرش را بزند! گفتند نتوانستیم سپاهان را بازنده کنیم بهتر است بازی مساوی تمام گردد. داور نگران بود کرنر آخر سپاهان گل گردد.

کمیته داوران یک بار هم از سپاهان عذرخواهی کند

وی یادآور شد: در بازی سپاهان و استقلال یک پنالتی مشکوک برای استقلال گرفته نشد اما همه زمین و آسمان را به هم دوختند و کمیته داوران عذرخواهی می نماید, اما در آخر برخی از کارشناسان می گویند که داور به درستی برای استقلال پنالتی نگرفته است. حالا برای سپاهان بار ها پنالتی مسلم گرفته نمی گردد اما هیچ اتفاقی رخ نمی دهد. بهتر است یک بار هم از سپاهان عذرخواهی گردد.

تیم های اصفهانی خطرناک شده اند و باید کوبیده شوند

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: در بازی دیروز 2 امتیاز از سپاهان گرفته گردد. این احساس وجود دارد که شاید تیم های اصفهانی خطرناک شده اند و باید کوبیده شوند. سال جاری مسابقات لیگ به نحوی است که بسیاری از تیم ها خوب هستند و بهتر است اجازه دهند بازی ها جوانمردانه و با جذابیت دنبال گردد. جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در سرانجام روز نخست از هفته سیزدهم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 147

به "تابش: مقابل ماشین سازی مساوی نکردیم، نتیجه را درآوردند؛ در تبریز همه چیز برای یک تیم برنامه ریزی شده، داور نگران بود کرنر آخر سپاهان گل گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: مقابل ماشین سازی مساوی نکردیم، نتیجه را درآوردند؛ در تبریز همه چیز برای یک تیم برنامه ریزی شده، داور نگران بود کرنر آخر سپاهان گل گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید