2 برنز تکواندوکاران ایران در رقابت های نظامیان دنیا

به گزارش آی تی گپ، محمد حسن پلنگ افکن و محمد مهدی عمادی پیروز شدند دو مدال برنز بازی های المپیک نظامیان دنیا 2019 را به نام خود ثبت نمایند.

2 برنز تکواندوکاران ایران در رقابت های نظامیان دنیا

به گزارش آی تی گپ، هفتمین دوره بازی های المپیک نظامیان دنیا (سیزم) 2019 در بخش تکواندو با حضور 244 هوگوپوش از 47 کشور از روز گذشته (چهارشنبه - یکم آبان ماه) در ووهان چین شروع شد و به مدت 4 روز ادامه دارد.

امروز و در دومین روز این رقابت ها، مبارزات اوزان 58- و 68- کیلوگرم برگزار گردید که محمد حسن پلنگ افکن و محمدمهدی عمادی نمایندگان تکواندوی ایران بودند که پیروز به کسب مدال برنز شدند.

محمد حسن پلنگ افکن در وزن 58- کیلوگرم در نخستین گام با نتیجه 28 بر 21 نماینده قزاقستان را شکست داد، در ادامه به مصاف هوگوپوش تونس رفت و 18 بر 7 به رجحان رسید، سپس نماینده مصر را 22 بر 10 شکست داد اما در مرحله نیمه نهایی نتیجه را برابر تکواندوکار چین 28 بر 11 واگذار کرد. محمدحسن برای کسب مدال برنز باید با نماینده کره جنوبی مبارزه می کرد که با نتیجه 13 بر 9 برابر وی به رجحان رسید و بر سکوی سومی المپیک نظامیان ایستاد.

محمدمهدی عمادی در وزن 68- کیلوگرم نیز در اولین دیدار با نتیجه 39 بر 5 برابر کویت به رجحان رسید، سپس به مصاف نماینده تونس رفت و 38 بر 11 پیروز شد اما در مرحله یک چهارم به هوگوپوش برزیلی نتیجه را 22 بر یک واگذار کرد. محمد مهدی با فینالیست شدن حریف برزیلی به جدول شانس مجدد راه پیدا کرد. وی در این مرحله برابر نماینده قزاقستان با نتیجه 34 بر 21 پیروز شد و در ادامه و برای کسب مدال برنز نیز هوگوپوش بلغارستان را 20 بر 9 شکست داد و به مدال برنز رسید.

روز گذشته نیز امیرمحمد بخشی پیروز به کسب مدال برنز در این رویداد شده بود.

راهنمایی این تیم بر عهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی است.

رقابت های المپیک نظامیان دنیا G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20، 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 625

به "2 برنز تکواندوکاران ایران در رقابت های نظامیان دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 برنز تکواندوکاران ایران در رقابت های نظامیان دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید