گنج گرانبهایی که مرد هندی حین ساخت خانه پیدا کرد!

به گزارش آی تی گپ، مرد هندوستانی در حال گودبرداری برای ساخت خانه جدیدش بود که با گنج مدفون شده در زیر خاک روبرو شد.

گنج گرانبهایی که مرد هندی حین ساخت خانه پیدا کرد!

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار مرد هندوستانی که سرگرم ساخت خانه جدیدش بود هرگز تصور نمی کرد در جایی که مشغول گودبرداری است قبلا گنجی در زیر خاک پنهان شده است. این مرد که هویتش معین نشده در حال گودبرداری محل ساخت خانه جدیدش در یک روستا در منطقه اوتار پرادش هند بود که ناگهان جواهراتی به ارزش 250000 روپیه پیدا کرد.

این جواهرات شامل 650 گرم طلا و 4.53 کیلوگرم نقره بودند که قدمتی 100 ساله داشتند. پس از انتشار خبر در روستا پلیس در محل کشف جواهرات حاضر شد و اقدام به توقیف آن کرد. در ابتدا این مرد پیدا کردن جواهرات را انکار کرد، اما سپس پذیرفت که حین گودبرداری آن ها را پیدا نموده است. بنا به گزارش رسانه های محلی هندوستان پلیس این کشور اعلام نمود این مرد بدلیل نداشتن مدرک مربوطه نمی تواند مالک جواهرات باشد.

ماموران پلیس هند جواهرات پیدا شده را به پاسگاه پلیس منتقل کردند. در یکی از تصاویری که منتشر شده است جواهرات پیدا شده در حالی که به اداره پلیس منتقل شده اند دیده می شوند.

لازم به ذکر است؛ بنا به قانون هندوستان شخصی که جواهرات یا گنج پیدا می نماید موظف است بلافاصله آن را به اطلاع مقامات محلی برساند. در صورتی که پس از استعلام و تحقیقات اجرا شده جواهرات مالک غیر نداشته باشد این فرد این شانس را داراست تا جواهرات به او تعلق بگیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 458

به "گنج گرانبهایی که مرد هندی حین ساخت خانه پیدا کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گنج گرانبهایی که مرد هندی حین ساخت خانه پیدا کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید