چربی سوزی با کدام دستگاه بدنسازی بیشتر است؟

به گزارش آی تی گپ، دستگاه های ورزشی برای سرعت بخشیدن و مؤثر کردن تمرینات کاردیوی شما، فوق العاده هستند. اما انتخاب اینکه کدام دستگاه در واقع بهترین است، میتواند سخت باشد.

چربی سوزی با کدام دستگاه بدنسازی بیشتر است؟

به گزارش خبرنگاران بنابر اعلام فروشگاه ورزشی کراس اسپرت، چربی سوزی با دستگاه های بدنسازی یکی از بهترین راه ها برای کاهش وزن و لاغر شدن است. برای این کار بهتر است بدانید کدام دستگاه برای چربی سوزی بهترین است.

کدام دستگاه بدنسازی بهترین چربی سوز است؟

دستگاه های ورزشی برای سرعت بخشیدن و مؤثر کردن تمرینات کاردیوی شما، فوق العاده هستند. اما انتخاب اینکه کدام دستگاه در واقع بهترین است، میتواند سخت باشد. همه آن ها به شما یک تمرین خوب ارائه می دهند اما اگر واقعا می خواهید تمام توان تان را به کار بگیرید و به سرعت چربی بسوزانید، نگاهی به تجزیه و تحلیل ما بیندازید.

بهترین برای چربی سوزی : دستگاه قایقرانی

این دستگاه یکی از تجهیزات ورزشی است که در ابتدا بسیار گیج کننده است. شما ناشی و ناراحت هستید و هیچ چیز به خوبی پیش نمیرود. با این حال هنگامی که کار با این دستگاه را به خوبی یاد گرفتید، بهترین دستگاهی خواهد بود که می توانید از آن بهره ببرید. شما ماهیچه هایتان را به کار می گیرید و همچنین یک تمرین کاردیوی عالی انجام می دهید. بنابراین دستگاه قایقرانی، بهترین دستگاه برای چربی سوزی جدی است. ست های پارو زدن با مقاومت متوسط و کمی استراحت در بین آن ها را امتحان کنید. شما به عضلات استراحت میدهید اما بدون آن که اجازه دهید ضربان قلبتان افت کند.

تمرین ایده آل: ست های ده دقیقه ای پارو زدن با مقاومت متوسط، به همراه 2 تا 3 دقیقه استراحت در بین آنها.

عالی برای چربی سوزی: دستگاه الپتیکال

دستگاه الپتیکال با مفاصل شما، بسیار ملایم تر از تردمیل است، با این حال همواره وسوسه می شوید که آن را بیش از حد ساده بگیرید. مطمئن شوید که با راه رفتن سریع تر، ضربان قلبتان را بالا نگه می دارید و هنگامی که از دستگاه الپتیکال استفاده می کنید، دسته های آن را با دستهایتان کاملا فشار دهید.

تمرین ایده آل : مقاومت را افزایش داده و به دستگاه کمی شیب دهید. ست های 90 ثانیه ای را با حداکثر سرعت انجام دهید و بعد از آن، سه دقیقه با سرعت آرام تمرین کنید.

برای خرید این دستگاه می توانید به فروشگاه آنلاین کراس اسپرت مراجعه کرده و پس از مشاوره با کارشناسان مربوطه، اقدام به خرید نمایید.

عالی برای چربی سوزی: دوچرخه ثابت

اگر یک دستگاه وجود داشته باشد که بتواند شما را به تنبلی وسوسه کند، همین دستگاه است. تنظیم درست آن، سخت است و رکاب زدن آرام و طولانی کردن تمرین بسیار آسان می باشد. در عوض، زمان آن است که به پاها و ریه هایتان طوری فشار بیاورید که انگار یک ماشین در حال تعقیب شماست. چند دقیقه با سرعت رکاب بزنید و بین هر ست، به خودتان استراحت دهید. شما احساسی مانند یک قهرمان پیدا خواهید کرد و خیلی سریع چربی هایتان را می سوزانید. برای سوزاندن چربی بیشتر، در حالت ایستاده رکاب بزنید زیرا این کار، ساق پاهای شما یعنی بزرگترین گروه عضلانی را، درگیر خواهد نمود.

تمرین ایده آل : سه دقیقه رکاب زدن با سرعت زیاد، دو دقیقه رکاب زدن با سرعت کم. به مدت 30 دقیقه تکرار کنید.

همه روی تردمیل راه می فرایند و می دوند، اما آیا ممکن است این کار را اشتباه انجام دهند؟

ممکن است. وقتی صحبت از سرعت می گردد، تردمیل متنوع ترین دستگاه است اما همواره این وسوسه وجود دارد که به جای دویدن، روی تردمیل راه بروید. اگر در خصوص چربی سوزی جدی هستید، وقت آن است که به جای آهسته دویدن، روی تردمیل به خودتان فشار بیاورید.

تمرین ایده آل : 20 دقیقه تمرین روی تردمیل، متشکل از 4 دقیقه راه رفتن/ دویدن با سرعت آهسته و یک دقیقه دوی سرعت.

خوب برای چربی سوزی : دستگاه پله

چه کسی است که از این دستگاه متنفر نباشد؟ این دستگاه جزء بد نام ترین دستگاه ها است اما می تواند یک تمرین عالی نیز باشد. در حالت ایده آل، شما باید آهسته پیش بروید و مقاومت را افزایش دهید. با اینکار، زمان بیشتری را در منطقه چربی سوزی خواهید بود. اگر بتوانید با یکنواختی بی انتها بالا رفتن از پله ها کنار بیایید، این دستگاه به خاطر تمرین عالی که به پاهای شما می دهد، برای سوزاندن چربی فوق العاده می باشد.

تمرین ایده آل : مقاومت را افزایش دهید و سرعت بالا رفتن از پله ها را کم کنید.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1733

به "چربی سوزی با کدام دستگاه بدنسازی بیشتر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چربی سوزی با کدام دستگاه بدنسازی بیشتر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید