چرا فتحعلی اویسی به کما رفت و چرا درگذشت؟

به گزارش آی تی گپ، مهرداد هاشمی ـ مدیرعامل بیمارستان لاله ـ دلیل درگذشت فتحعلی اویسی، هنرمند باسابقه کشورمان را تشریح کرد.

چرا فتحعلی اویسی به کما رفت و چرا درگذشت؟

دکتر هاشمی در گفت و گویی با ایسنا درباره علت درگذشت فتحعلی اویسی چنین اظهار کرد: جناب فتحعلی اویسی مدتی کسالت و به بیمارستان تردد داشتند. ایشان به علت بیماری که داشتند تحت عمل جراحی قرار گرفتند. عمل نسبتا سنگینی داشتند که خیلی خوب انجام شد و بعد از گذراندن دوره نقاهت از بیمارستان مرخص شدند. پس از آن هم برای چکاپ تشریف می آوردند و ما در خدمتشان بودیم.

مدیرعامل بیمارستان لاله علت فوت فتحعلی اویسی را خونریزی مغزی اسم کرد و در این زمینه توضیح داد: متاسفانه در چند روز گذشته آقای اویسی دچار خونریزی مغزی و در پی این مسئله، دچار کاهش سطح هوشیاری شده بودند. به اورژانس بیمارستان لاله ارجاع شدند و بلافاصله اقدامات تشخیصی و درمانی انجام و بیمار به اتاق عمل برده شد. تحت عمل جراحی مغز و دستگاه تنفس مصنوعی قرار گرفتند، ولی متاسفانه به علت وسعت خونریزی داخل مغز و از بین رفتن بخش زیادی از بافت مغز، نتیجه مثبتی حاصل نشد و علیرغم کوشش شدید کادر درمان، صبح سه شنبه (13 مهرماه) ایشان را از دست دادیم.

دکتر هاشمی در سرانجام گفت: با توجه به شخصیتی که ایشان داشتند و ارتباط خوبی که با ما و بیمارستان داشتند، از کلام دلنشینشان بهره مند می شدیم. خداوند رحمتشان کند. چه روز عزیزی هم ایشان را از دست دادیم.

فتحعلی اویسی که از چندی پیش در بیمارستان بستری و به کما رفته بود، صبح سه شنبه، 13 مهرماه در بیمارستان لاله تهران درگذشت.

این هنرمند در مجموعه های تلویزیونی بدون توضیح، شهر قشنگ، کمربند ها را ببندیم، دارا و ندار، زیرزمین، باغچه مینو و ... به ایفای نقش پرداخته بود.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1925

به "چرا فتحعلی اویسی به کما رفت و چرا درگذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا فتحعلی اویسی به کما رفت و چرا درگذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید