پلمب سفره خانه قانون شکن

به گزارش آی تی گپ، تهران (پانا) - سفره خانه متخلفی که بدون توجه به پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا در حکیمیه تهرانپارس قلیان عرضه می کرد، پلمب شد.

پلمب سفره خانه قانون شکن

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران گزارشی مبنی بر عرضه قلیان توسط متصدی سفره خانه ای در حکیمیه تهرانپارس دریافت و برای آنالیز موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

سرهنگ نادر مرادی با بیان اینکه با توجه به پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا عرضه قلیان و خدمات به مشتریان در سفره خانه ممنوع است، عنوان نمود: آنالیز اولیه نشان از این داشت، متصدی سفرخانه به طور مخفیگاه با نیمه باز گذاشتن سفرخانه در حال عرضه خدمات به مشتریان است و تعدادی افراد در داخل سفرخانه در حال تردد می باشند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران ابراز کرد: نتیجه تحقیقات صورت گرفته به مرجع قضائی منعکس و دستور پلمب سفره خانه صادر و ماموران طبق دستور قضائی صادره سفره خانه را پملب و متهم پرونده را برای تحقیقات تکمیلی به معاونت نظارت بر اماکن عمومی این پلیس انتقال دادند.

این مقام قضائی با تاکید بر اینکه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی موجب شیوع این بیماری خواهدشد، گفت: امید است با رعایت همگانی پروتکل های بهداشتی و مشارکت افراد جامعه در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا بتوانیم بر شیوع این بیماری فائق آییم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1674

به "پلمب سفره خانه قانون شکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب سفره خانه قانون شکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید