ملکه گدایان، قسمت چهاردهم؛ فراوری بمب فقط با افرا...!

به گزارش آی تی گپ، خبرنگارانـ قسمت چهاردهم سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی روز چهارشنبه 18 فروردین 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

ملکه گدایان، قسمت چهاردهم؛ فراوری بمب فقط با افرا...!

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

شرط جدید البرز برای فراوری بمب دیدار با افراست که در این میان سارا آلوده بمب شده و افرا برای دیدار با البرز دست به دامان ملکه می گردد...

البرز از ارزشی که برای پارسا دارد، با خبر شده است و هر بار که او را می بیند، شرط و خواسته جدیدی را برای ادامه کار مطرح می نماید. شرط این بار دیدار افراست. البرز برای ادامه فراوریش به یک دستیار احتیاج دارد که خودش افرا را برای آن در نظر گرفته است. پارسا با درخواست البرز مخالفت می نماید؛ اما خودش هم می داند که دادن چنین باج هایی به البرز در مقابل سودی که بمب نصیب آن ها می نماید، هیچ نیست. از طرفی دیگرافرا هم برای دیدن البرز بی طاقت شده است. او به گالری می رود و ملتمسانه در مقابل دوربین مدار بسته از ملکه می خواهد که البرز را ببیند.

ملکه هنوز هم قدرتمندتر از سایرین است؛ اما حالا شخصیت های مختلف داستان انگیزه های مختلفی برای ایستادن در مقابل او دارند و هریک به نوعی مترصد فرصت هستند. حتی خورشید هم به خواهرش شک نموده است و سعی می نماید از دیگران یاری بگیرد تا از شرایط سلامتی خسرو مطمئن گردد. شبیر، افرا و داریوش تنها کسانی هستند که می توانند البرز را نجات بدهند و هرکدام هم به نحوی انگیزه انتقام و روبرو شدن با ملکه را دارند و حالا آن ها برای اولین بار در مفت آباد دور یک آتش جمع می شوند.

تقابل البرز و پارسا بعد از گرفتار شدن البرز تبدیل به کشمکشی جذاب شده است که هر یک با هر بار دیدن همدیگر به آن می پردازند و سعی می نمایند در بازی دست بالا را داشته باشند. در سوی دیگر افرابه کلی قافیه را باخته است و به پای ملکه افتاده است. عشق میان البرز و افرا از قسمت های اولیه نیز اتفاقی دوست نداشتنی و غیر جذاب در سریال ملکه گدایان بود و حالا هم به نقطه جالبی نرسیده است و همه این ها با وجود آریا در سمتی دیگر و احتمال خواهر و برادر بودن البرز و افرا بدتر هم می گردد که در ادامه نیز اتفاقات جالبی را رقم نخواهد زد.

روایت ملکه گدایان در قسمت چهاردهم دوباره کمی افت نموده است و به خوبی پیش نمی رود و درجا می زند؛ اما قسمت های آینده این سریال دستخوش تغییرات زیادی میان نیروی شخصیت هایش خواهد شد که هواداران و مخاطبان این سریال را امیدوار نگه می دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1681

به "ملکه گدایان، قسمت چهاردهم؛ فراوری بمب فقط با افرا...!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکه گدایان، قسمت چهاردهم؛ فراوری بمب فقط با افرا...!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید