مسی برای پیوستن واینالدوم به بارسا بی تابی می کرد!

به گزارش آی تی گپ، مدیر برنامه های جورجینیو واینالدوم ادعا کرد که لیونل مسی مشتاق بود تا این بازیکن را با پیراهن بارسا مشاهده کند.

مسی برای پیوستن واینالدوم به بارسا بی تابی می کرد!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، 9 روز پیش انتقال جورجینیو واینالدوم به پی اس جی بالاخره رسمی شد. هافبک هلندی لیورپول پس از 5 فصل خوب در این باشگاه با اتمام قراردادش از این پس برای پی اس جی به میدان خواهد رفت.

واینالدوم ماه پیش ابتدا با بارسلونا وارد مذاکره شد. مدیر برنامه های او چند دور مذاکرات مثبت با باشگاه کاتالان داشت و حتی روز تست پزشکی او نیز مشخص شده بود. برنامه بارسا معرفی واینالدوم در اواسط هفته بود اما در نهایت او با دریافت پیشنهاد مالی به مراتب بهتر از پی اس جی، تصمیم گرفت به باشگاه پاریسی ملحق شود.

همفری نیمان ایجنت واینالدوم در مورد چگونگی انتقال این بازیکن به پی اس جی گفت: خود من هم فکر می کردم او به بارسا خواهد رفت. جورجینیو می دانست که لیونل مسی چقدر دوست داشت او به بارسا برود. همه چیز هم مهیا بود و او بی تاب این انتقال بود. بازی کنار مسی آرزوی همه فوتبالیست هاست ولی در نهایت همه چیز روندی دیگر را طی کرد.

نیمان ادامه داد: چندین دور مذاکره مثبت با بارسا داشتیم و همه چیز خوب پیش می رفت تا اینکه پیشنهاد پی اس جی رسید. علاقه آنها شدید و جدی بود ضمن اینکه مائوریسیو پوچتینو(سرمربی پی اس جی) گفت و گوی مثبتی با جورجینیو داشت و او را متقاعد کرد که به پاریس بیاید و در نهایت پیشنهاد بارسا را رد کرد. معتقدم گفت و گو با پوچتینو تاثیر بسیار زیادی در منتفی شدن انتقال او به بارسا داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1789

به "مسی برای پیوستن واینالدوم به بارسا بی تابی می کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی برای پیوستن واینالدوم به بارسا بی تابی می کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید