فوتبال دنیا، لیونل مسی خواستار بازی مقابل اینتر شد

فوتبال دنیا - کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا قصد دارد ریسک کند و در بازی دوم تیمش مقابل اینتر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود.

فوتبال دنیا، لیونل مسی خواستار بازی مقابل اینتر شد

به گزارش خبرنگاران، نشریه اسپورت کاتالونیا مدعی شده است که لیونل مسی نه تنها در لیست بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا برای سفر به میلان و مصاف با اینتر در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته بلکه خواستار بازی در این مسابقه شده است.

مسی دو هفته (28 مهر) پیش در جریان بازی تیمش مقابل سویا در لالیگا، دچار شکستگی استخوان دست شد و گفته شد که ریکاوری او حداقل سه هفته به طول خواهد انجامید اما او می خواهد زودتر از موعد برگردد چرا که روند درمان او بسیار مثبت بوده است و او از چند روز پیش به تمرینات کاتالان ها برگشته است. با این حال تعیین نیست که آیا کادر پزشکی بارسلونا به مسی اجازه بازی مقابل اینتر را بدهد و اگر هم این اتفاق صورت بگیرد او در ترکیب اصلی قرار می گیرد یا نه.

در هر صورت چیزی که در مورد مسی قطعی شده این است که او به عنوان یک توریست یا صرفاً یک همراه، با بارسلونایی ها به میلان سفر نمی کند و اسم او در لیست بازیکنان این تیم قرار گرفته است. جدول رده بندی لالیگا

مسی به دلیل مصدومیت 4 بازی اخیر بارسلونا را شامل بازی رفت این تیم مقابل اینتر و ال کلاسیکو را از دست داده اما آبی و اناری ها تمام این بازی ها را برده اند و نبود کاپیتان شان را آنقدرها احساس نکرده اند.

بارسلونا سه شنبه هفته جاری میهمان اینتر است و با بردن این بازی صعودش را قطعی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، لیونل مسی خواستار بازی مقابل اینتر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، لیونل مسی خواستار بازی مقابل اینتر شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید