فتحی: یکبار هم ندیدم وزیر ورزش در امور باشگاه استقلال دخالت کند، صحبت های زمانی اصلا درست نیست

به گزارش آی تی گپ، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال با رد صحبت های حسن زمانی عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه تأکید کرد که وزیر ورزش و جوانان در امور باشگاه استقلال دخالتی نداشته است.

فتحی: یکبار هم ندیدم وزیر ورزش در امور باشگاه استقلال دخالت کند، صحبت های زمانی اصلا درست نیست

به گزارش آی تی گپ، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت وگو با سایت باشگاه استقلال در مورد وضعیت آبی پوشان و دیگر مسائل، صحبت هایی را بیان کرد که در زیر می خوانید:

شرایط استقلال چطور است؟

خدا را شکر شرایط حاکم بر تیم بسیار مطلوب است. بچه ها با نشاط و روحیه کامل درحال آماده سازی و حضور قدرتمند در نیم فصل دوم و همینطور لیگ قهرمانان آسیا هستند. یکدلی، وحدت و همبستگی بین تمامی ارکان باشگاه اعم از هیئت مدیره جدید و تازه نفس، کادر مدیریتی و سرپرستی، کادرفنی و بازیکنان شاخصه اصلی این روزهای استقلال است و امیدواریم با استمرار این وضعیت شاهد بهترین روزها برای استقلال مان باشیم.

آیا قرار است بازیکن جدیدی جذب گردد؟

با تمام توان مان در کوشش شبانه روزی هستیم تا بازیکنان مورد نظر کادرفنی و سرمربی توانمندمان را جذب کنیم و به تیم اضافه کنیم. ایسما و امید نورافکن را جذب کردیم و امیدواریم به لطف خدا در این دو روز باقیمانده هم بتوانیم بازیکن دیگری در حد نام استقلال و هم سطح بازیکنان خوب مان جذب و ادامه کار را برای خود هموارتر کنیم.

جلسه هیئت مدیره باشگاه با حضور اعضای جدید چه زمانی تشکیل خواهد شد؟

ابتدا از وزیر ورزش و جوانان و همینطور مجمع محترم باشگاه به جهت انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره تشکر می کنم. قبلا هم عرض نموده بودم که با توجه به شناختی که از این عزیزان دارم و توانمندی که این دوستان در حوزه های مختلف دارند، مطمئنا شاهد روزهای خوب و ایده آلی برای باشگاه استقلال خواهیم بود. هرچند که جا دارد از زحمات تمامی بزرگواران و عزیزانی که در هیئت مدیره قبلی واقعا زحمت کشیدند و از هیچ کوششی برای باشگاه فروگذاری نکردند هم، سپاس ویژه ای داشته باشم و من به عنوان عضو کوچک این جمع از نظرات این جمع استفاده خواهم کرد.

حسن زمانی پس از عدم استفاده از او برای حضور در هیئت مدیره استقلال، صحبت هایی را علیه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش، انجام دادند. واکنش شما به این اظهارات چیست؟

عرض کردم به همه اعضای سابق هیئت مدیره ارادت دارم. به محض انتخاب اعضای جدید، خدمت آن عزیزان تماس گرفتم. همینطور به جناب حسن زمانی زنگ زدم. متأسفانه فرمایشات ایشان به نظر بنده اصلا و ابدا صحیح نیست.حدود شش ماهی هست که من در باشگاه مشغولم و تنها عضو باقیمانده از هیئت مدیره قبلی هستم. الحق والانصاف حتی یک مورد دخالت از سوی وزارت ورزش و شخص وزیر محترم ندیده ام و بارها هم گفته ام شأن و شخصیت وزیر ورزش با آن همه دغدغه و گرفتاری های موجود در بدنه وزارت ورزش و جوانان اجل از این است که به مسائل باشگاه و باشگاه داری ورود نمایند. آقای اکبر عباسی ملکی به عنوان رئیس هیئت مدیره پیشین گواه این ادعای بنده خواهد بود که هر وقت برای باشگاه هر مشکل و معضلی پیش می آمد، درب اتاق ایشان برای ما باز بود و هرکاری که از عهده شان بر می آمد، انجام می دادند. حتی یک مورد به یاد ندارم ایشان در امور باشگاه دخالتی داشته باشند. از زمان حضور من به یاد ندارم چنین چیزی اتفاق افتاده باشد. عرض کردم درخواست یاری و مساعدت بوده که هم شخص وزیر و هم محمدرضا داورزنی معاون این وزارتخانه از هیچ لطف و عنایتی در حق باشگاه دریغ ننموده اند.

من فقط یک مورد را به استحضار طرفداران عزیز، فهیم و بزرگوارمان می رسانم، اگر حضور پر رنگ وزیر ورزش در مورد صدور مجوز حرفه ای نبود و ساعت های متمادی و متوالی که این بزرگوار وقت گذاشتند، نبود، یقین داشته باشید که الان ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشتیم. قطعا فدراسیون فوتبال و مهدی تاج گواه این ادعای بنده خواهند بود. انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره بر اساس نیازهای باشگاه و بر مبنای کار کارشناسی از سوی مجمع انجام شده و شاکله هیئت مدیره جدید، خود مؤید این عرض بنده است. حسن زمانی به اندازه توانایی و بضاعت شان برای باشگاه زحمت کشیدند، به مانند دیگر اعضای محترم هیئت مدیره سابق که با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشستگان، باشگاه از وجود این عزیزان محروم شد و به نظرم مجمع محترم باشگاه، تصمیم گرفت از شخص فعال تر و پیگیرتری که بتواند مسائل باشگاه را در ابعاد تاثیرگذارتری مثل حوزه های مالی و بازاریابی و ... حل و فصل کند، استفاده کند. همواره تغییر افراد در حوزه های مدیریتی، نشانه عدم توانایی نیست، بلکه از این موضع نگاه کنیم که در این مقطع قطعا مجمع و وزارت ورزش به قصد تقویت باشگاه و به کارگیری عضو تأثیرگذارتری اقدام نموده است.

... و صحبت های پایانی؟

در هرحال با توجه به آغاز نیم فصل و لیگ قهرمانان آسیا و لزوم تقویت باشگاه، به خصوص از حیث روانی و افکار عمومی، تمامی دوست داران استقلال، اگر استقلال را دوست دارند و به موفقیت باشگاه و تیم فکر می نمایند، باید یاری نمایند و از دامن زدن و نشر مطالبی که به هر نحوی به آرامش تیم لطمه می زند، خودداری نمایند. هر کسی و هر عزیز و بزرگواری که عاشق استقلال است، اگر موفقیت تیم را دوست دارد، در هر پست و مقام و جایگاهی می تواند به استقلال یاری کند. عشق به استقلال و یاری به جمع آبی پوشان، منحصر به جایگاهی نیست و عرض کردم هرکسی که به رنگ آبی عشق می ورزد، هرکجا که باشد، می تواند به تیم محبوبش یاری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 195

به "فتحی: یکبار هم ندیدم وزیر ورزش در امور باشگاه استقلال دخالت کند، صحبت های زمانی اصلا درست نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: یکبار هم ندیدم وزیر ورزش در امور باشگاه استقلال دخالت کند، صحبت های زمانی اصلا درست نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید