رئیس ناسا به فرازمینی ها اعتقاد دارد

به گزارش آی تی گپ، بسیاری از ما برخلاف اینکه هنوز هیچ مدرک قطعی مبنی بر وجود بیگانگان یافت نشده است، معتقدیم که آنها وجود دارند و رئیس تازه ناسا هم به تازگی اذعان نموده که بر همین باور است.

رئیس ناسا به فرازمینی ها اعتقاد دارد

بیل نلسون(Bill Nelson) رئیس نو ناسا اعلام نموده است که مانند خیل عظیمی از مردم دنیا به وجود فرازمینی ها باور دارد.

وی به تازگی اذعان نموده است که پس از خواندن نسخه طبقه بندی شده گزارش اطلاعاتی ایالات متحده در خصوص مشاهده مکرر اشیای ناشناس پرنده به وسیله خلبانان نیروی دریایی، اعتقاد دارد که ممکن است ما در کهکشان تنها نباشیم.

این اظهار نظر نو بیل نلسون به اسم رئیس مهم ترین آژانس فضایی دنیا می تواند یک تغییر اساسی در چگونگی جدی گرفتن ایده زندگی فرازمینی ها باشد.

نلسون در یک مصاحبه نو با پایگاه CNN گفت: من نسخه طبقه بندی شده آن گزارش اطلاعاتی را دیده ام. این گزارش اساساً همان چیزی را می گوید که ما فکر می کردیم. ما پاسخی برای آنچه خلبانان نیروی دریایی دیده اند، نیافته ایم. این خلبانان می دانند که چیزی را مشاهده نموده اند، آن را با چشم دنبال نموده اند و دیده اند که این اشیای پرنده ناشناس به سرعت از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شوند.

وی اضافه نمود: این گزارش بیش از 140 مورد از چنین مشاهداتی را مستند دانسته است. بنابراین به طور طبیعی آنچه که من از دانشمندان می خواهم انجام دهند این است که ببینند از نظر علمی هیچ گونه توضیحی در خصوص آنها وجود دارد یا نه.

گزارش ایالات متحده در خصوص مشاهدات یوفوها و منشاء این اشیای پرنده بی نتیجه بود، اما حس نلسون پس از خواندن این گزارش طبقه بندی شده خوش بینانه بوده است.

وی می گوید: سه سال پیش من با خلبانان نیروی دریایی صحبت کردم و احساس من این است که به وضوح چیزی در آنجا وجود دارد. ممکن است لزوما یک موجود فرازمینی نباشد، اما اگر این یک فناوری است که بعضی از دشمنان ما در اختیار دارند، پس ما بهتر است نگران آن باشیم.

نلسون در پاسخ به این سوال که آیا دشمنان آمریکا قادر به ساخت چنین بشقاب پرنده هایی هستند، گفت: ناسا فکر نمی کند آنها قادر به انجام چنین کاری باشند.

نلسون گفت: تا به امروز ما هیچ ارتباطی از موجودات هوشمند دریافت ننموده ایم. از زمان قدیم مردم مشتاق بوده اند که بفهمند چه چیزهایی در دنیا وجود دارد و اینکه آیا ما تنها هستیم؟ من شخصاً فکر نمی کنم ما تنها باشیم، چرا که دنیا هستی خیلی عظیم است. 13.5 میلیارد سال است که دنیا آغاز به کار نموده که این عدد خیلی عظیمی است.

رئیس ناسا بعلاوه به کشف مستمر سیارات دیگر در اطراف سایر ستارگان همراه با تلسکوپ فضایی جیمز وب که قرار است اواخر امسال به فضا پرتاب گردد و دید ما را به دنیا بازتر کند، اشاره نمود که شاید بتوان با بهره گیری از آن به کشف حیات فرازمینی رسید.

هنگامی که تلسکوپ فضایی جیمز وب راه اندازی و فعال گردد، می تواند مرزهای نجوم را بیش از گذشته به مه بانگ نزدیک کند و در یک بازه زمانی که تقریباً کل عصر دنیا سنجیده می گردد، بعید به نظر می رسد که هیچ نشانه ای از هوش بیگانه پیدا نکنیم.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1832

به "رئیس ناسا به فرازمینی ها اعتقاد دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس ناسا به فرازمینی ها اعتقاد دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید