خواب عمیق پسر جوان بعد از قتل مادر

به گزارش آی تی گپ، پسر جوان پس از قتل مادرش در یک درگیری خانوادگی در کمال خونسردی به رختخواب رفت و 13 ساعت خوابید.

خواب عمیق پسر جوان بعد از قتل مادر

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران، ساعت 12:59 دقیقه ظهر یکشنبه 19 بهمن، زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از قتل مادر میانسالش خبر داد. گزارش این جنایت بلافاصله به بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه در طبقه سوم ساختمانی در محدوده خیابان خراسان شدند. با حضور در محل آن ها با جسد زن 56 ساله ای در آشپزخانه در حالی روبرو شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. دختر جوان که گزارش این جنایت را به پلیس اعلام کرده بود در تحقیقات گفت: از دیشب هر چه به مادرم زنگ می زدم، جواب نمی داد. تا اینکه نگرانش شدم و حدود ساعت 12 ظهر به خانه مادرم آمدم. اما باز هم هرچه زنگ زدم کسی در را باز نکرد؛ با نگرانی آغاز به کوبیدن مشت به در کردم. بعد از دقایقی برادرم اشکان با ظاهری خواب آلود در را باز کرد. از او پرسیدم مامان کجاست که جواب نداد.

آغاز به جست و جو در خانه کردم و ناگهان با جسد مادرم در آشپزخانه روبرو شدم. برادرم مسائل روحی دارد و تحت درمان است و از سویی مدتی هم در بیمارستان روانی بستری بوده است. معاینات اولیه از جسد، نشان می داد از زمان مرگ حدود 13 ساعت می گذرد. سالم بودن در ورودی و نبود علائمی از درگیری و بهم ریختگی خانه، حکایت از قتل به دست یک آشنا داشت. در بررسی های اجرا شده مشخص شد که اشکان و مادرش باهم زندگی می کنند. بدین ترتیب بازپرس محمد وهابی، تحقیقات از اشکان را آغاز کرد و پسر 27 ساله در بازپرسی ها به قتل مادرش به خاطر اختلاف خانوادگی اعتراف کرد. بازپرس جنایی برای بررسی صحت روانی و اینکه در زمان جنایت متهم جنون داشته است یا خیر دستور انتقال وی به پزشکی قانونی را صادر کرد. تحقیقات درباره این جنایت همچنان ادامه دارد.

گفتگو با متهم

چرا مادرت را کشتی؟ به من فحاشی کرد. عصبانی شده بودم. مادرم داخل آشپزخانه بود. من هم وارد آشپزخانه شدم و در کابینت را باز کردم و چاقویی برداشته و به مادرم حمله کردم.

قبلش چه اتفاقی افتاده بود؟ مادرم از خانه بیرون رفته بود. نمی دانم کجا بود. وقتی برگشت حدود ساعت 9 و نیم یا 10 شب بود. باهم جر و بحثمان شد و آغاز به فحاشی کرد.

سر چه موضوعی باهم بحث تان شد؟ پول کم می داد. به او گفتم پول بدهد. او فحاشی کرد.

برای چی پول می خواستی؟ سیگار بخرم. غذا بخرم. مادرم با من لج بود و غذا درست نمی کرد. خیلی تحملش کردم، اما دیگر نتوانستم.

بعد از قتل چه کردی؟ چاقو و دست هایم را که خونی شده بود شستم و خوابیدم.

وقتی بیدار شدی چه کردی؟ ساعت 10 صبح روز بعد از خواب بیدار شدم به مادرم سر زدم، اما او بی حرکت همانجا افتاده بود. به اتاقم رفتم و دوباره خوابیدم.

وقتی خواهرت آمد به اوگفتی که مادرت را به قتل رساندی؟ نه. او با دیدن جسد به پلیس زنگ زد. تیم تحقیق که آمد به آن ها گفتم.

دارو مصرف می کنی؟ بله. شب ها خوابم نمی برد برای همین دارو مصرف می کنم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1574

به "خواب عمیق پسر جوان بعد از قتل مادر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواب عمیق پسر جوان بعد از قتل مادر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید