خرج 13 میلیارد تومانی سپاهان برای خریدن بازیکن پرسپولیس

به گزارش آی تی گپ، خبرنگاران: پرسپولیسی ها در کوشش هستند تا قرارداد قرضی شهریار مغانلو را تبدیل به قراردادی دائمی نمایند. شهریار بازیکن تیم سانتاکلارا پرتغال است و به صورت قرضی در پرسپولیس توپ می زند. عملکرد او در این مدت که پیراهن پرسپولیس را به تن نموده به قدری خوب بوده که پرسپولیسی ها را برآن داشته تا این قرارداد قرضی را تبدیل به قرارداد دائمی نمایند.

خرج 13 میلیارد تومانی سپاهان برای خریدن بازیکن پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، عملی شدن این تصمیم پرسپولیس، اما کار چندان ساده ای نیست؛ سانتاکلار برای فروش شهریار مغانلو به پرسپولیس رقم 500 هزاردلار طلب نموده که در نوع خود سنگین است. این رقم به حدی زیاد است که پرسپولیس رسما اعلام نموده توانی برای پرداختش ندارد.

از طرفی خود شهریار مغانلو هم راغب است در پرسپولیس بازی کند و از این رو شایعه شده با مسئولان سانتاکلارا مذاکره می نماید به این امید که از آن ها تخفیف بگیرد. این موضوع اما فقط یک روی داستان است، چون حالا روزنامه فرهیختگان مدعی شده که باشگاه سپاهان برای جذب شهریار مغانلو حاضر شده این رقم را به سانتاکلارا بپردازد! این روزنامه مدعی شده سپاهان رقم تقریبی 13 میلیاردتومان را می پردازد تا رضایت سانتاکلارا جذب کند و شهریار مغانلو را در اختیار بگیرد.

از طرفی اسم شده به غیر از سپاهان، یک باشگاه قطری هم مایل است مبلغ مورد احتیاج سانتاکلارا را برای داشتن شهریار مغانلو بپردازد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1846

به "خرج 13 میلیارد تومانی سپاهان برای خریدن بازیکن پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرج 13 میلیارد تومانی سپاهان برای خریدن بازیکن پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید