خبرنگاران مدارس سمپاد در شبکه شاد فراوری محتوا می نمایند

به گزارش آی تی گپ، تهران- خبرنگاران- رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و سازمان دانش پژوهان جوان گفت: کانال استعدادهای درخشان در شبکه شاد فعال است و محتوای علمی، آموزشی، پژوهشی و پرورشی را به دانش آموزان منتقل می نماید.

خبرنگاران مدارس سمپاد در شبکه شاد فراوری محتوا می نمایند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کارشناسی ارشد در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

فاطمه مهاجرانی امروز آدینه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش درباره آموزش دانش آموزان استعدادهای درخشان گفت: معلمان در مدارس سمپاد از همان روزهای ابتدایی تهیه فیلم های آموزشی را شروع کردند و در فضای مجازی در اختیار دانش آموزان قرار دادند.

وی اضافه نمود: مدارس سمپاد تهیه جزوه های درسی آموزش را برای دانش آموزانی که به وسایل هوشمند ارتباطی دسترسی ندارند، آسان نموده است.

به گفته مهاجرانی، دانش آموزان مدارس سمپاد از نظر آموزشی با مسئله ای روبه رو نبوده اند و امکان انتها سال تحصیلی برای آنها میسر است.

وی عنوان نمود: آموزش به گونه ای صورت گرفته که حتی دانش آموزان سمپاد پایه دوازدهم برای آزمون کنکور آماده هستند، اما یک سری از فعالیت های پژوهشی و بخشی از فعالیت هایی که با همکاری ستادهای علم و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شد، آسیب دیده، اما دانش آموزان از نظر آموزشی مسئله ای نداشته اند.

مهاجرانی پیشتر با یادآوری اینکه با حضور وزیر آموزش و پرورش در روز 28 اسفند ماه سامانه آموزش مجازی سمپاد راه اندازی شد، اظهار داشت: کرونا همان طور که تهدید جدی برای سلامت جامعه است، فرصتی است تا از ظرفیت فناوری اطلاعات استفاده کنیم و در حال حاضر بدون تعطیلی در حال اجرا کار هستیم و امور آموزشی و پرورشی دانش آموزان را پیگیری می کنیم.

وی اضافه نمود: از امروز هرکدام از ما فراورینماینده محتوا و معرفی نماینده سامانه آموزش مجازی خواهیم بود و این موضوع در همه شهرهای کشور که آموزش تعطیل نشده است، وجود دارد.

رییس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان با بیان اینکه حجم زیادی محتوا فراوری شده است، گفت: مدارس سمپاد تعطیل نیستند و بیش از معمول کار می نمایند؛ چرا که اکنون نه تنها برای دانش آموزان سمپاد بلکه برای دانش آموزان سراسر کشور محتوای آموزشی و پرورشی فراوری می نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1083

به "خبرنگاران مدارس سمپاد در شبکه شاد فراوری محتوا می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدارس سمپاد در شبکه شاد فراوری محتوا می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید