تجربه حال و هوای داستان هری پاتر در یک پارک موضوعی در ژاپن

به گزارش آی تی گپ، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تجربه حال و هوای داستان هری پاتر در یک پارک موضوعی در ژاپن صورت می گیرد.

تجربه حال و هوای داستان هری پاتر در یک پارک موضوعی در ژاپن

دوستداران هری پاتر می توانند در پارک موضوعی تازهی که روز آدینه در شهر توکیو در ژاپن افتتاح شده، چوب دستی های جادو در دست بگیرند، ردا بر تن نمایند و در دنیای این پسرک جادوگر غرق شوند.

این پارک موضوعی تازه در بخش غربی پارک بازی محبوب توشیمائن ساخته شده است که در سال 2020 پس از گذشت 94 سال تعطیل شد. استودیو برادران وارنر در این پارک موضوعی تعدادی از لوکیشن های مشهور مجموعه فیلم های هری پاتر همانند خیابان دیاگون و وزارتخانه جادو را بازخلق نموده است.

توربن جنسن نایب رئیس استودیو برادران وارنر توکیو اعلام کرد: موقعیت مکانی این پارک، نزدیک به مرکز ژاپن ایده آل است، بخصوص که گردشگری دنیا پس از همه گیری کووید-19 رو به رشد بوده است.

نایب رئیس استودیو برادران وارنر توکیو در جریان معرفی این پارک به رسانه ها، این پارک را تجربه تازهی دانست و اضافه نمود: با توجه به اینکه این نخستین تور هری پاتر در آسیا است و با در نظر گرفتن افزایش مسافران ورودی به ژاپن، ما در مرکز بازار منطقه ای قرار خواهیم گرفت.

بلیت های این مجموعه از هم اکنون تا ماه اوت 2023 تمام شده است.

منبع: همگردی
انتشار: 29 خرداد 1402 بروزرسانی: 29 خرداد 1402 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2362

به "تجربه حال و هوای داستان هری پاتر در یک پارک موضوعی در ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه حال و هوای داستان هری پاتر در یک پارک موضوعی در ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید