تابش: تاج به عنوان مشاور در فدراسیون فوتبال خدمت کند

به گزارش آی تی گپ، رئیس فراکسیون ورزش مجلس به تاج توصیه کرد خدماتش را در ورزش کشور و فدراسیون فوتبال با عنوان مشاور ادامه دهد و به قانون منع به کارگیری بازنشستگان تمکین کند.

تابش: تاج به عنوان مشاور در فدراسیون فوتبال خدمت کند

محمدرضا تابش در گفت وگو با آی تی گپ با اشاره به ابقای تاج در فدراسیون فوتبال با استناد به ماده 60 قانون مدیریت خدمات کشوری، گفت: یک امر مبنای قانونی است و یک بحث دیگر توجیه افکار عمومی. از نظر قانونی بلااشکال است که آقای تاج از حالت اشتغالی که برای جانبازان درنظر گرفته شده استفاده نمایند ولی به نظر می رسد افکار عمومی پذیرش این امر را نداشته باشند.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: اگر این امر در کشور باب گردد که افرادی که مشمول این قوانین شدند علی رغم اینکه می توانستند قبل از تصویب قانون از فرصت هایی که قانون برایشان فراهم نموده استفاده نمایند ولی نکردند خیلی مورد پسند افکار عمومی نیست. درواقع اینها می خواهند با حربه قانون وارد شوند.

رئیس فراکسیون ورزش با تاکید بر اینکه باز کردن پای مجامع بین المللی به این قضایا خلاف مصالح و منافع ملی است، اضافه کرد: من از زحمات آقای تاج تشکر می کنم و معتقدم ایشان می تواند به عنوان مشاور در خدمت ورزش کشور و فدراسیون فوتبال باشد ولی به عنوان برادر به ایشان توصیه می کنم به قانون منع به کارگیری بازنشستگان تمکین نمایند. مسلما مردم هم قدردان زحمات و افتخارآفرینی ایشان خواهند بود.

تابش در خاتمه اظهار کرد: اگر پیش از این قانونی وجود داشته که آقای تاج می تواند از آن استفاده کند بلامانع است زیرا در قانون مصوب مجلس نیامده که قوانین ضد این احکام لغو گردد اما بحث مهمتر این است که افکار عمومی چنین امری را نمی پذیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 فروردین 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 144

به "تابش: تاج به عنوان مشاور در فدراسیون فوتبال خدمت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: تاج به عنوان مشاور در فدراسیون فوتبال خدمت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید