بازدید عضو مجلس شهری از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)

به گزارش آی تی گپ، خبرگزاری خبرنگاران- حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران، از آخرین اقدامات اجرا شده به منظور اجرای پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)(محور شهری راه آهن تهران- تبریز) بازدید میدانی به عمل آورد.

بازدید عضو مجلس شهری از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا در شمال با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، طی این بازدید که با حضور مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، مدیران ارشد این معاونت و مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 برگزار گردید، بخش های مختلف پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س) مورد پایش نهاده شد و گزارشی از فعالیت های اجرایی اجرا شده و نیز اقدامات پیش رو به سمع و نظر بازدیدکنندگان رسید.

عضو شورای اسلامی شهر تهران، در ادامه این بازدید میدانی به اتفاق معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و شهردار منطقه 18 به کارگاه پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی در جنوب غرب پایتخت رفت تا آخرین شرایط تکمیل تقاطع غیرهمسطح این بزرگراه با میدان جانبازان را مورد آنالیز و ارزیابی قرار دهد.

متعاقب بازدید میدانی حجت نظری از این 2 پروژه راهگشای عمرانی، مهندس صبوری معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با همراهی مهندس جواد قربانی اصیل مدیرعامل شرکت یادمان سازه و شهردار منطقه 18 در پروژه بازسازی مجموعه ورزشی امام رضا(ع) حضور یافت.

مهندس صبوری پس از استماع گزارش مدیرعامل شرکت یادمان سازه با موضوع مطالعات اجرا شده در مورد تغییر چمن استادیوم امام رضا(ع)، مطالعات ژئوتکنیک و مسائل خاک و تامین آب، طی سخنانی مصوبه شورای اسلامی شهر تهران درخصوص مجموعه ورزشی امام رضا(ع) را مورد اشاره قرار داد و خواهان تسریع در حل و فصل مسائل زیرساختی به منظور جلوگیری از نشست زمین و همچنین تامین آب مجموعه شد.

پروژه بازسازی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) از جمله پروژه های تعمیر و تجهیز فضاها و اماکن ورزشی در محدوده منطقه 18 شهرداری تهران است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1687

به "بازدید عضو مجلس شهری از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید عضو مجلس شهری از پروژه احداث باغ راه حضرت فاطمه زهرا(س)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید