بیشتر شهروندان آلمانی بازگشت مجدد محدودیت های کرونایی را پیش بینی می نمایند

به گزارش آی تی گپ، نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که بیشتر شهروندان آلمانی با وجود پیشرفت ها در کمپین واکسیناسیون افزایش مجدد مبتلایان و بازگشت محدودیت ها در پاییز را انتظار دارند.

بیشتر شهروندان آلمانی بازگشت مجدد محدودیت های کرونایی را پیش بینی می نمایند

با تور آلمان ارزان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از آر ان دی آلمان، نتایج تازهترین نظرسنجی نشان می دهد که با وجود پیشرفت کمپین واکسیناسیون سراسری در آلمان اما بیشتر قریب به اتفاق شهفرایندان آلمانی انتظار دارند که در پاییز آینده تعداد مبتلایان تازه مجددا افزایش پیدا نموده و محدودیت های تازه دولتی اعمال گردد.

در این نظرسنجی که انستیتو یوگو به سفارش خبرگزاری آلمان انجام داده است 76 درصد شهفرایندان اعلام کردند انتظار افزایش تعداد مبتلایان به کرونا را دارند و 74 درصد هم اعلام کردند که انتظار تشدید محدودیت ها در پاییز آینده را دارند. بر این اساس تنها 16 درصد شهفرایندان گفته بودند که انتظار محدودیت های تازهی برای مهار کرونا را ندارند. 10 درصد هم در این باره ابراز بی اطلاعی نموده بودند.

در آلمان تعداد مبتلایان تازه به کرونا در ازای هر 100 هزار نفر در عرض یک هفته برای اولین بار طی هفته های اخیر مجددا افزایش پیدا نموده است. بر اساس اطلاعات نهادهای بهداشتی آلمان روز یکشنبه این رقم به 5 رسید در حالی که روز شنبه برای اولین بار در 11 ماه گذشته تعداد مبتلایان هفتگی به ازای هر 100 هزار نفر به زیر 5 کاهش پیدا کرد.

در مجموع آمار مبتلایان به کرونا در اروپا بر اساس اطلاعات سازمان بهداشت جهانی رو به افزایش است که به اعتقاد کارشناسان این مربوط به شیوع ویروس دلتا در این منطقه است.

اورزو لا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپایی با توجه به توسعه شیوع ویروس دلتا در درخواستی فوری خواهان تسریع فرایند واکسیناسیون شده است.

بر اساس تازهترین آمارها تا به حال در آلمان 3738040 نفر به کرونا مبتلا شده و 91583 نفر هم در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1830

به "بیشتر شهروندان آلمانی بازگشت مجدد محدودیت های کرونایی را پیش بینی می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشتر شهروندان آلمانی بازگشت مجدد محدودیت های کرونایی را پیش بینی می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید