انتظاری: آقای انصاری فرد! این چه قراردادی بود با رادوشوویچ امضا کردید؟!، چرا هیچکس از مدیران پرسپولیس حساب و کتاب نمی خواهد؟

به گزارش آی تی گپ، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تأکید کرد، بسیاری از مدیران سابق با تصمیمات اشتباه، این باشگاه را وارد چالش کردند و هیچ حساب و کتابی هم پس ندادند.

انتظاری: آقای انصاری فرد! این چه قراردادی بود با رادوشوویچ امضا کردید؟!، چرا هیچکس از مدیران پرسپولیس حساب و کتاب نمی خواهد؟

سهراب انتظاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره پیروزی پرسپولیس برابر فولاد و عملکرد این تیم در 16 بازی گذشته گفت: سه امتیاز بازی با فولاد بسیار مهم بود و خدا را شکر که پرسپولیس برنده از زمین بیرون آمد. پرسپولیس یک نیم فصل عجیب را پشت سر گذاشت و با مسائل اقتصادی و مدیریتی روبرو بود، حتی پنجره نقل وانتقالات هم بسته شد و تیم از لیگ قهرمانان کنار رفت. در این شرایط پرسپولیس عالی امتیاز گرفت و اگر اشتباه نکنم در 10 بازی گذشته هشت برد و دو تساوی به دست آورد.

وی ادامه داد: باید به غیرت و شرف بازیکنان و کادر فنی درود بفرستیم که با این مسائل عالی نتیجه گرفتند. قهرمانی در نیم فصل هم مهم نیست و مهم این است که در انتها فصل کدام تیم قهرمان خواهد شد. پرسپولیس قطعاً احتیاج به تقویت دارد، ولی متأسفانه دوباره پنجره نقل وانتقالات بسته شده است و باشگاه باید در این زمینه فکر اساسی کند. این اتفاقات به پرسپولیس شوک منفی می دهد و باشگاه باید هر چه سریع تر این مشکل را حل نماید.

انتظاری درباره بدهی 900 هزار دلاری به رادوشوویچ و انتقادهایی که از محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل سابق این باشگاه انجام شده است، توضیح داد: پرسپولیس سال هاست که با این مسائل روبه روست و همه خارجی ها با شکایت های خود پول هایی گرفتند که شاید حق شان نبود. شما ببینید استوکس چگونه از پرسپولیس رفت و چگونه شکایت کرد. او واقعاً چند بازی برای پرسپولیس انجام داد؟

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: این بحث فراتر از شکایت یک بازیکن است. در این سال ها بسیاری از مدیران ناکارآمد با تصمیمات اشتباه خودشان تیم را به چالش کشیده و مسائل بزرگی را سر راه پرسپولیس قرار دادند، ولی چرا هیچکس از مدیران پرسپولیس حساب و کتاب نخواسته است؟ مگر می گردد یک مدیر تصمیم اشتباه بگیرد و اشتباه بزرگ مرتکب گردد، ولی بابت این موضوع پاسخگو نباشد؟

وی با اشاره به قرارداد رادوشوویچ و شکایت این بازیکن گفت: چنین بازیکنانی فقط این پول ها را می توانند در فوتبال ایران بگیرند و از طرفی مطرح هم شوند. آقای انصاری فرد! این چه قراردادی بود که با رادوشوویچ امضا کردید؟! شما از چه چیزی ترس داشتید که با این گلر قرارداد سه ساله امضا کردید؟ آیا بابت جدایی گلر دوم ترس داشتید؟ این گلر شاید در حد گلرهای لیگ یک ایران باشد، ولی شما با رادوشوویچ قرارداد سه ساله امضا کردید. انگار مقابل یک دروازه بان شماره یک و طراز اول نشستید و قرارداد امضا کردید. در این زمینه شک نکنید که ردپای دلا ل ها هم دیده می گردد و حالا باید انصاری فرد پاسخ بدهد چرا چنین قراردادی را امضا نموده است. شما شک نکنید پشت پرده اتفاقاتی رخ می دهد که طرفداران و پیشکسوتان بی خبر هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1401 بروزرسانی: 20 خرداد 1401 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2163

به "انتظاری: آقای انصاری فرد! این چه قراردادی بود با رادوشوویچ امضا کردید؟!، چرا هیچکس از مدیران پرسپولیس حساب و کتاب نمی خواهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتظاری: آقای انصاری فرد! این چه قراردادی بود با رادوشوویچ امضا کردید؟!، چرا هیچکس از مدیران پرسپولیس حساب و کتاب نمی خواهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید