انتخاب چهره خاص برای اهدای جام قهرمانی لیگ برتر به پرسپولیس ، هشدار پیشکسوت سرخ ها به یحیی و بازیکنان

به گزارش آی تی گپ، پیشکسوت پرسپولیس در مورد شرایط این باشگاه و بازی های به جای مانده لیگ برتر صحبت کرد.

انتخاب چهره خاص برای اهدای جام قهرمانی لیگ برتر به پرسپولیس ، هشدار پیشکسوت سرخ ها به یحیی و بازیکنان

به گزارش خبرنگاران آنلاین، مرتضی فنونی زاده در مورد شرایط لیگ برتر پس از نتایج هفته بیست و هفتم گفت: نتایج این هفته به شکلی بود که پرسپولیس الان روی کاغذ شانس اول قهرمانی است. یحیی در چند هفته اخیر تغییر سیستم داده و با یک هافبک دفاعی بازی می کند و به سروش رفیعی به عنوان هافبک خلاق بازی می دهد و این باعث شده نتایج و بازی تیم متحول شود و تغییرات خوبی بود و از همین تغییر در دربی به نتیجه رسیدیم. به نظرم فزونی در دربی و تساوی سپاهان و ملوان تاثیر زیادی در سرنوشت جدول داشت ولی هنوز چیزی تمام نشده است.

وی اضافه نمود: هنوز سه بازی دیگر به جای مانده و شرایط می تواند بازهم تغییر کند. پرسپولیس دو بازی در تهران دارد که باید آنها را پیروز شود و سعی کند کار به هفته آخر نکشد چرا که بازی مقابل نساجی در قائمشهر خیلی سخت است. پرسپولیس سعی کند هر سه بازی بعدی را ببرد و حواسش به نتایج استقلال و سپاهان نباشد چرا که اگر خدای نکرده امتیازها مساوی شود با توجه به قانون بازی رو در رو سپاهان قهرمان خواهد شد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد تساوی سپاهان و ملوان هم گفت: اگر مازیار زارع قصد داشت مثل بازی با استقلال و پرسپولیس جلوی سپاهان باز بازی کند 4-5 گل می خورد ولی استراتژی خوبی به کار گرفت و توانست از سپاهان امتیاز بگیرد و این خیلی برای پرسپولیس اتفاق خوبی بود و صدرجدول را بعد از مدت ها به دست گرفت و امیدوارم دیگر از دست ندهد.

فنونی زاده در سرانجام با اشاره به حضور وحید قلیچ در تمرین استقلال و صحبت هایش که باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شد هم توضیح داد: وحید قلیچ 12 سال برای پرسپولیس بازی کرده و تعصبش به پرسپولیس را نمی توان زیر سوال بود. رفتار او قابل توجیه نیست ولی خب از جهاتی به او حق می دهم. او دو بار به باشگاه پرسپولیس رفت و با او رفتار خوبی نشد و او را به باشگاه راه ندادند و از سر ناراحتی و لجبازی این کار را کرد. من بازهم می گویم رفتارش اشتباه بود ولی خب حق می دهم بابت رفتاری که با او صورت گرفت ناراحت باشد و واکنش نشان بدهد.

وی در سرانجام گفت: از آقای درویش خواهش می کنم اگر قرار شد در قائمشهرر جشن قهرمانی بگیریم با توجه به اینکه در استان مرحوم هادی نوروزی انجام می شود از او تقدیر شود و خانواده اش در ورزشگاه باشند و فرزند او بیاید جام را به کاپیتان عالیشاه بدهد که او هم اتفاقا مازندرانی است و بعد بازی هم جام را بالای مزار خود مرحوم هادی ببرند. این توصیه من به اقای درویش و پیروانی است که این موضوع را پیگیری کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1402 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2339

به "انتخاب چهره خاص برای اهدای جام قهرمانی لیگ برتر به پرسپولیس ، هشدار پیشکسوت سرخ ها به یحیی و بازیکنان" امتیاز دهید

1 کاربر به "انتخاب چهره خاص برای اهدای جام قهرمانی لیگ برتر به پرسپولیس ، هشدار پیشکسوت سرخ ها به یحیی و بازیکنان" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب چهره خاص برای اهدای جام قهرمانی لیگ برتر به پرسپولیس ، هشدار پیشکسوت سرخ ها به یحیی و بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید