افشاگری شهردار تهران در خصوص هتل 30 طبقه در ولنجک ، نظر سخت گیرانه ای برای ساخت این هتل اعمال کردیم

به گزارش آی تی گپ، شهردار تهران در رابطه با مراحل صدور مجوز هتل 30 طبقه در ولنجک تهران توضیحاتی ارائه داد و گفت: ما تأکید داشتیم که مجوز را در صورت تأیید مرکز تحقیقات ساختمان صادر خواهیم کرد. در واقع ما نظر سخت گیرانه ای را در خصوص این هتل اعمال کردیم.

افشاگری شهردار تهران در خصوص هتل 30 طبقه در ولنجک ، نظر سخت گیرانه ای برای ساخت این هتل اعمال کردیم

به گزارش خبرنگاران، علیرضا زاکانی در خصوص انتقادهای که پیرامون ساخت هتل 30 طبقه در ولنجک و طرح ادعای صدور مجوز این هتل از سوی کمیسیون ماده 5 شهرداری ، شرح داد: در باره این هتل سازمان زمین شناسی خاطرنشان کرد که روی گسل واقع شده است و نباید ساخته گردد اما مراجع دانشگاهی که مهم ترین آنها از اساتید دانشگاه امیر کبیر بودند در کمیسیون ماده 5 حضور یافته و از آن دفاع کردند. آنها گفتند که نوع سازه هتل تاب آوری در برابر زلزله را دارد.

شهردار تهران اضافه نمود: با اینکه دفاع کاملی از سوی این اساتید دانشگاهی صورت گرفت، باز هم ما تأکید کردیم که مجوز را در صورت تأیید مرکز تحقیقات ساختمان صادر خواهیم کرد. در واقع ما نظر سخت گیرانه ای را در خصوص این هتل اعمال کردیم.

زاکانی با بیان اینکه از نظر ما مطلوب است که تهران هتل 30 طبقه داشته باشد، توضیح داد : با این حال تاکید داشتیم که در صورت صدور مجوز مرکز تحقیقات ساختمان، دیگر مجوزهای لازم صادر خواهد شد اما دلم می سوزد که این موضوع به گونه دیگری مطرح شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1402 بروزرسانی: 22 خرداد 1402 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2358

به "افشاگری شهردار تهران در خصوص هتل 30 طبقه در ولنجک ، نظر سخت گیرانه ای برای ساخت این هتل اعمال کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری شهردار تهران در خصوص هتل 30 طبقه در ولنجک ، نظر سخت گیرانه ای برای ساخت این هتل اعمال کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید