اظهارات مبهم دوباره نواک جوکوویچ درباره علم پزشکی!

به گزارش آی تی گپ، نفر نخست رده بندی تنیس مردان دنیا پس از مخالفت با واکسیناسیون اجباری کرونا اظهارات مبهم دیگری درباره علم پزشکی داشت.

اظهارات مبهم دوباره نواک جوکوویچ درباره علم پزشکی!

به گزارش آی تی گپ، نواک جوکوویچ می گوید مردم با یاری احساسات و افکارشان می توانند ترکیب محصولات غذایی و آب را تغییر دهند! این بدان معناست که انسان با راهنمایی صحیح احساس و افکارش هنگام غذا خوردن می تواند باعث سالم تر شدن غذا گردد.

این تنیسور صربستانی پیش از با واکسیناسیون اجباری برای مبارزه با ویروس کرونا مخالفت کرد که واکنش تند مسئولان دولتی کشورش را به دنبال داشت. وی حتی عمل جراحی روی آرنجش را با این عقیده که خود به خود خوب می گردد، به تأخیر انداخته بود.

نواک جوکوویچ در گفت وگوی زنده ویدئویی با شروین جفرین، رئیس شرکت تولیدکننده مکمل های غذایی طبیعی گفت: رابطه ای با آنچه که صحبت می کنید وجود دارد. میان افکارتان و آبی که می نوشید رابطه ای است. شاهد بودم مردم چگونه با دعا کردن و اندیشه مثبت غذای دور ریخته یا آب آلوده را به محصولی تمیز و حتی شفابخش تبدیل می کردند!

وی اضافه نمود: دانشمندان ثابت نموده اند آب واکنش نشان می دهد. روشن است که مولکول های موجود در آب نسبت به احساسات و افکارمان واکنش نشان می دهند! واقعاً معتقدم هنگام غذا خوردن باید بدون تلفن هوشمند و دوربین دور میز بنشینیم. نباید هیچ شوک عصبی و مکالمه های ناخوشایند روی میز غذا وجود داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1118

به "اظهارات مبهم دوباره نواک جوکوویچ درباره علم پزشکی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات مبهم دوباره نواک جوکوویچ درباره علم پزشکی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید