استرالیا مخابرات اندونزی را توسعه می دهد

به گزارش آی تی گپ، خبرنگاران: اپراتور ارتباطی تلسترای استرالیا در راستای رسالت خود، به سمت سرمایه گذاری مشترک با اندونزی جهت توسعه شبکه و خدمات ارتباطی برای شرکت های این کشور می رود.

استرالیا مخابرات اندونزی را توسعه می دهد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرنگاران، اپراتور ارتباطی تلسترای استرالیا طی موافقتنامه ای با مخابرات اندونزی، سرمایه گذاری مشترک در زمینه کاربرد شبکه و خدمات برای شرکت های ارتباطی اندونزیایی را آغاز کرد.

کاربرد شبکه و خدمات (NAS) موجب تداوم کسب وکار، بهره وری عملیاتی، بهبود محصولات، پشتیبانی از اطلاعات سازمانی کسب وکار و در نهایت تمرکز بیشتر بر مشتری مداری (رسالت اصلی کسب وکار) می گردد.

مدیر اجرایی گروه خدمات بنگاه تجاری تلتسرا گفته است که این سرمایه گذاری مشترک استراتژیک است و بر مبنای آن خدمات و کاربرد شبکه را در اختیار شرکت های اندونزیایی قرار می دهد.

چنین سرمایه گذاری مشترکی قطعا به نفع هر دو طرف قرارداد خواهد بود و تلسترا می تواند از قِبل آن بر نفوذ قابلیت های NAS خود بیافزاید؛ در ضمن استراتژی این شرکت مشارکت در طرح های سرمایه گذاری است.

این سرمایه گذاری مشترک تحت نظر مدیریت اجرایی سابق تلسترا در بخش خدمات مشتری که تیمی 15 هزار نفری در سه قاره را راهبری می کرد، صورت می گیرد.

طرح های خدماتی از سال آینده در این منطقه راه اندازی می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 398

به "استرالیا مخابرات اندونزی را توسعه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استرالیا مخابرات اندونزی را توسعه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید