شروع به کار مرکز تحویل مستقیم محصولات سایپا به مشتریان

به گزارش آی تی گپ، خبرگزاری خبرنگاران- مرکز تحویل مستقیم محصولات سایپا به مشتریان شهرستانی، در محل پارس خودرو شروع به کار کرد.

شروع به کار مرکز تحویل مستقیم محصولات سایپا به مشتریان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، مجید باقری قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش گفت: ضعف در سیستم های حمل و نقل موجب شد خودروی مشتریان شهرستانی به موقع تحویل آن ها نشود، از این رو برای حل این مشکل به ویژه در ایام سرانجامی سال که مشتریان می خواهند خودرو ها را سریعتر تحویل بگیرند، این مرکز را راه اندازی نموده ایم.

باقری اضافه کرد: مشتریان قبل و بعد از ثبت نام می توانند در پایگاه اطلاع رسانی سایپا گزینه تحویل مستقیم سایپا را انتخاب نمایند که پس از این انتخاب، همکاران ما در واحد تحویل، سه تاریخ پیشنهادی را برای دریافت مستقیم خودرو به مشتریان پیشنهاد می نمایند و به این ترتیب کل فرآیند تحویل خودرو 15 تا 20 دقیقه خواهد بود.

باقری گفت: در سه ماه گذشته میزان تحویل خودرو به مشتریان در شهرستان ها را بیش از 50 درصد افزایش دادیم که با راه اندازی مرکز تحویل مستقیم محصولات سایپا امیدواریم بخش عمده ای از تاخیر ها در تحویل خودرو را جبران کنیم.

وی درباره تحویل خودروی شاهین نیز گفت: برای این خودرو در موعد مقرر دعوتنامه ها را صادر کردیم که بخش زیادی از مشتریان تکمیل وجه کردند و مراحل شماره گذاری روی خودرو ها در حال اجرا است که بزودی و تا سرانجام سال در مراسمی رسمی تحویل دهی خودروی شاهین را شروع خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از صدا و سیما، قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش همچنین گفت: در نیمه دوم سال فراوری صنعتی، به ویژه در خودروسازی ها، افزایش بیشتری می یابد که قطعا گروه خودروسازی سایپا هم از این امر مستثنی نیست و شاهد افزایش فراوری در نیمه دوم سال خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1599

به "شروع به کار مرکز تحویل مستقیم محصولات سایپا به مشتریان" امتیاز دهید

1 کاربر به "شروع به کار مرکز تحویل مستقیم محصولات سایپا به مشتریان" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع به کار مرکز تحویل مستقیم محصولات سایپا به مشتریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید