شروع اجرای کالابرگ الکترونیک در کل کشور، اعتبار کلیه خانوار های یارانه بگیر شارژ شد

به گزارش آی تی گپ، خانوار هایی که یارانه دریافت می نمایند جهت مشاهده اندازه اعتبار، فهرست کالا ها و فروشگاه های مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک، با تلفن همراه سرپرست خانوار، کد دستوری #28 788 را شماره گیری نموده و یا به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir مراجعه نمایند.

شروع اجرای کالابرگ الکترونیک در کل کشور، اعتبار کلیه خانوار های یارانه بگیر شارژ شد

با اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به اجرای موفقیت آمیز طرح کالابرگ الکترونیک به صورت آزمایشی در چهار استان هرمزگان، قزوین، مرکزی و گیلان، هم اکنون اجرای این طرح به صورت ملّی و در سراسر کشور شروع شد.

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع مردم ایران می رساند پس از اجرای موفقیت آمیز طرح کالابرگ الکترونیک به صورت آزمایشی در چهار استان هرمزگان، قزوین، مرکزی و گیلان، هم اکنون اجرای این طرح به صورت ملّی و در سراسر کشور شروع شد.

در این طرح اعتبار کلیه خانوار های یارانه بگیر شارژ شده و آنان می توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی، از این اعتبار جهت خرید 10 قلم کالای اساسی مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک استفاده نمایند.

در صورت استفاده از این مزیت و خرید کالا از محل اعتبار یارانه، به مقدار اعتبار استفاده شده از یارانه ماه بعد خانوار کسر و مابقی به صورت نقدی، در موعد مقرر واریز یارانه به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد.

نحوه مشاهده مقدار اعتبار خانواده ها

خانوار هایی که یارانه دریافت می نمایند جهت مشاهده مقدار اعتبار، فهرست کالا ها و فروشگاه های مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک، با تلفن همراه سرپرست خانوار، کد دستوری #28 788 را شماره گیری نموده و یا به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است در حال حاضر فروشگاه های زنجیره ای رفاه، افق کوروش، دیلی مارکت، جانبو و بعضی فروشگاه های خُرد که مجهز به بارکدخوان شده اند، به این سامانه متصل و پذیرای هموطنان در سراسر کشور هستند.

سایر فروشگاه های زنجیره ای نیز بنا به درخواست خود می توانند به این سامانه متصل شوند؛ بعلاوه فروشگاه های خُرد جهت اتصال به طرح ملّی کالابرگ الکترونیک می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir و نصب برنامه کاربردی شما در قسمت پنل فروشنده اطلاعات و موقعیت جغرافیایی خود را ثبت نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 اسفند 1401 بروزرسانی: 16 اسفند 1401 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2319

به "شروع اجرای کالابرگ الکترونیک در کل کشور، اعتبار کلیه خانوار های یارانه بگیر شارژ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اجرای کالابرگ الکترونیک در کل کشور، اعتبار کلیه خانوار های یارانه بگیر شارژ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید