پیروانی: مخالفت فدراسیون قطر برای تمرین در الجنوب منصفانه نبود، جان هم بدهیم باید جام را بگیریم

به گزارش آی تی گپ، درباره تعویض ها، نشستن نفرات ذخیره پشت نیمکت شرح دادند و می توانیم پنج تعویض انجام بدهیم. اگر بازی به وقت اضافی برود تیم ها می توانند یک تعویض دیگر داشته باشند. در سه زمان می توانیم سه تعویض خود را انجام بدهیم. بعضی قوانین را قبلا می دانستیم. تیم قهرمان که ان شالله ما باشیم پس از بازی در زمین می ماند و تیم بازنده هم به رختکن می رود.

پیروانی: مخالفت فدراسیون قطر برای تمرین در الجنوب منصفانه نبود، جان هم بدهیم باید جام را بگیریم

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت:با وجود موافقت AFC فدراسیون فوتبال قطر برای برگزاری تمرین پرسپولیس در این زمین موافقت نکرد زیرا احتمال می داد زمین خراب گردد.

به گزارش فارس، افشین پیروانی درباره برگزاری جلسه همانگی ملاقات فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: مدیران تیم ها به صورت وبینار و ویدیوئی در این جلسه شرکت کردند. در روزهای قبل هم مسئولان AFC لباس تیم ها و دروازه بانی را آنالیز کردند. تیم ما با لباس، شورت و جوراب قرمز به زمین می رود و دروازه بان مان هم یک دست مشکی می پوشد. تیم حریف هم یکدست آبی پوش است و دروازه بانش هم یک دست زرد می پوشد.

وی ادامه داد: درباره تعویض ها، نشستن نفرات ذخیره پشت نیمکت شرح دادند و می توانیم پنج تعویض انجام بدهیم. اگر بازی به وقت اضافی برود تیم ها می توانند یک تعویض دیگر داشته باشند. در سه زمان می توانیم سه تعویض خود را انجام بدهیم. بعضی قوانین را قبلا می دانستیم. تیم قهرمان که ان شالله ما باشیم پس از بازی در زمین می ماند و تیم بازنده هم به رختکن می رود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: قوانین سفت و سخت است و از تیم قهرمان هرکسی بخواهد مدال و جام بگیرد باید ماسک داشته باشد. بهترین بازیکن، گلزن و دروازه بان جام را هم معین می نمایند. در نهایت قوانین با درنظر دریافت پروتکل ها انجام می گردد. امیدوارم شادی مان را بین تیم و طرفداران تقسیم کنیم.

پیروانی درباره حضور سرمربی تیم اولسان در بازی خاطره انگیز جام ملت های 1996 که با فزونی شش بر دو به سود ایران به اتمام رسید، بیان کرد:در آسانسور با وی بودم که این نکته را به وسیله مترجم این مربی به وی گفتم. در بازی شش بر دو معروف سرمربی فعلی تیم اولسان یکی از گل های تیم ملی کره را به ثمر رساند اما توانستیم این تیم را ببریم. بچه ها به من می گویند از الان کری خوانی را آغاز کردم اما حقایق را گفتم. به گذشته بازگشتیم و ان شالله همان جوری که آن روز خیلی شادمان شدیم فردا هم اتفاق خوبی بیفتد و بتوانیم قهرمان شویم.

وی درباره آمادگی بازیکنان پرسپولیس برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا شرح داد: خدا را شکر همه سرحال هستند و تا ساعاتی دیگر آخرین تست کرونا را پشت سر می گذارند. همه در سلامت کامل هستند. همه از کادرفنی، بازیکنان، مسئولان باشگاه پرسپولیس، کادر پزشکی، کادر تدارکات برای رسیدن تیم به این مرحله زحمت کشیدند. از همه مهم تر طرفداران هستند که انرژی مثبتی فرستادند. میلیون ها ایرانی چشم انتظار هستند و من همین جا بار دیگر از کل اعضای مجموعه تشکر می کنم.کارمان خیلی سخت بوده اما باید بدانیم رسیدن به فینال آسیا هم راحت نبوده و ان شالله قدم آخر را هم محکم برداریم تا قهرمان آسیا شویم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره تمرین نکردن این تیم در زمین استادیوم الجنوب بیان کرد: خیلی کوشش کردیم و نامه نگاری های زیادی انجام شد. حضوری هم تقاضا کردیم اما با وجود موافقت AFC فدراسیون فوتبال قطر برای برگزاری تمرین پرسپولیس در این زمین موافقت نکرد زیرا احتمال می داد زمین خراب گردد. این برای کشوری که می خواهد جام جهانی را برگزاری کند، قابل قبول نیست. می خواستیم انصاف و عدالت رعایت گردد زیرا اولسان در این استادیوم بازی نموده است.

پیروانی اضافه مکرد: به حالت اعتراضی در جلسه هماهنگی گفتم اگر بخواهیم از هتل حرکت کنیم فاصله اش تا زمین چه قدر است. حتی این را هم نمی دانستم. بازیکنان کسی به زمین نرفت اما 4-3 عضو تیم به استادیوم رفتند تا زمین را ببینند. منطق این بود ما یک جلسه تمرین داشته باشیم و در این قسمت از کار کم لطفی کردند. باید با تمام این تفاسیر کوشش کنیم و همواره گفته ام اگر جان مان را هم بدهیم باید جام را بیاوریم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1436

به "پیروانی: مخالفت فدراسیون قطر برای تمرین در الجنوب منصفانه نبود، جان هم بدهیم باید جام را بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: مخالفت فدراسیون قطر برای تمرین در الجنوب منصفانه نبود، جان هم بدهیم باید جام را بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید