تور فرانسه: فرانسه ایالات متحده آمریکا را از لیست کشورهای امن مسافرتی حذف کرد

به گزارش آی تی گپ، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، فرانسه ایالات متحده آمریکا را از لیست کشورهای امن مسافرتی حذف کرد.

تور فرانسه: فرانسه ایالات متحده آمریکا را از لیست کشورهای امن مسافرتی حذف کرد

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

در پی توصیه اتحادیه اروپا به کشورهای عضو این اتحادیه برای اعمال محدودیت های سفری برای مسافران آمریکا، فرانسه هم ایالات متحده آمریکا را از لیست کشورهای امن مسافرتی حذف کرد.

براساس فرمان دولتی فرانسه، ایالات متحده آمریکا از لیست کشورهای سبز به کشورهای نارنجی منتقل شد تا سفرهای غیرضروری به فرانسه برای گردشگران واکسینه نشده آمریکا ممنوع گردد.

براساس مقررات فرانسه، گردشگران واکسینه نشده آمریکا در صورت ارائه علت ضروری برای سفر امکان ورود به فرانسه را خواهند داشت، با این حال این افراد باید نتیجه منفی آزمایش کرونا را ارائه دهند و پس از ورود هم هفت روز را در قرنطینه سپری نمایند.

فرانسه این محدودیت سفری را بدنبال سایر کشورهای اروپایی برای مسافران آمریکا اعمال نموده است.

اوایل هفته پیش، اسپانیا هم سیاست های سفری این کشور در قبال مسافران آمریکا را تغییر داد و آنها را ملزم به ارائه گواهی دریافت واکسن دوم کرونا کرد.

دانمارک و هلند هم اخیرا با ایجاد تغییراتی در محدودیت های سفری، مسافران آمریکا را به ارائه مدرک واکسینه بودن ملزم نموده اند. سوئد هم ورود تمامی مسافران آمریکا به کشور را فارغ از شرایط واکسینه بودنشان ممنوع اعلام نموده است.

بعلاوه ایتالیا از دو هفته پیش تمامی بازدیدنمایندگان از جمله مسافران آمریکایی را به ارائه نتیجه آزمایش کرونا ملزم نموده است.

تمامی این اقدامات بدنبال توصیه اتحادیه اروپا به اعضا برای اعمال محدودیت سفری برای مسافران آمریکا در پی افزایش آمار مبتلایان به کرونا در این کشور در ماههای جولای و اوت صورت گرفت.

منبع: همگردی
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 1892

به "تور فرانسه: فرانسه ایالات متحده آمریکا را از لیست کشورهای امن مسافرتی حذف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور فرانسه: فرانسه ایالات متحده آمریکا را از لیست کشورهای امن مسافرتی حذف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید