خطیر: حتماً آقایان با فِراری رفته اند که 30 دقیقه ای به استادیوم جم رسیده اند، حاجیلو از میهمان نوازی جمی ها و هتل تشکر نموده نه از میزبانی باشگاه پارس

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: آقایان می گویند فاصله هتل شهر عسلویه تا استادیوم تختی جم 30 دقیقه است، اما شاید آن ها با ماشین فِراری این مسیر را رفته اند و ما با اتوبوس!

خطیر: حتماً آقایان با فِراری رفته اند که 30 دقیقه ای به استادیوم جم رسیده اند، حاجیلو از میهمان نوازی جمی ها و هتل تشکر نموده نه از میزبانی باشگاه پارس

علی خطیر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره اظهارات عبدالرحیم خطیب، سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی که گفته بود استقلالی ها می خواهند با زیر سؤال بردن میزبانی شهر جم باخت شان را توجیه نمایند، توضیح داد: ایشان گفته خود باشگاه های میهمان باید هتل بگیرند و این امر وظیفه باشگاه میزبان نیست، اما من به آقای خطیب می گویم وقتی هتلی وجود ندارد ما از کجا هتل بگیریم؟ وقتی فقط تنها یک مهمانسرای کشتیرانی در آن شهر وجود دارد و آن را هم به ما نمی دهند، ما چطور محل اسکان تیم مان را تأمین کنیم.

وی اضافه نمود: دوستان پارس جنوبی یادشان رفته زمانی که می خواستند مجوز میزبانی لیگ برتر را از سازمان لیگ بگیرند، تعهد دادند که شرایط میزبانی را برای تیم های میهمان فراهم نمایند. حالا وقتی میزبانی را گرفته اند نه هتلی در شهر وجود دارد و نه آن مهمانسرایی هم که قرار بود در اختیار تیم میهمان قرار بگیرد را به تیم ها می دهند. حالا با این وضعیت ما باید چه کار می کردیم؟ می دانم خودمان باید هتل را رزرو کنیم، اما باید هتلی باشد که آن را بگیریم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در ادامه با اشاره به دیگر صحبت های خطیب سرپرست تیم پارس جنوبی که فاصله هتل تا استادیوم تختی جم را 30 الی 40 دقیقه عنوان نموده بود، گفت: الان شما در گوگل مپ فاصله هتل ریم رام عسلویه را تا استادیوم تختی شهر جم جستجو کنید. 80 کیلومتر است. حتماً خطیب با سرعت 140 کیلومتر در این جاده کوهستانی حرکت نموده که 30 الی 40 دقیقه ای به استادیوم رسیده است. ما با اتوبوس رفتیم و حتماً آن ها با ماشین فراری رفته اند. در جاده کوهستانی و پر پیچ و خم ما با سرعت بیشتر از 50 کیلومتر نتوانستیم حرکت کنیم، حالا ایشان می گوید ما دروغ می گوییم. ما با اتوبوس رفته ایم و حتماً آن ها با ماشین فراری! بعد از آن هم اگر خدای ننموده در این جاده اتفاقی برای یکی از تیم ها بیفتد چه کسی جوابگو خواهد بود؟ با این وضعیت باید سه ساعت پیش از شروع بازی از هتل راه بیافتیم تا به موقع به استادیوم برسیم.

خطیر در ادامه با بیان اینکه اصغر حاجیلو، سرپرست تیم استقلال هم جزو اولین نفراتی بود که حتی پیش از شروع بازی از میزبانی شهر جم انتقاد نموده بود، گفت: آقایان می گویند حاجیلو از میزبانی تشکر نموده، حاجیلو از میهمان نوازی مردم شهر جم و هتل محل اسکان تیم تشکر نموده نه از میزبانی باشگاه پارس جنوبی. بعدش هم گفته اند ما برای توجیه باخت این اعتراضات را انجام داده ایم، من همان جا هم گفتم، ما به هیچ عنوان برای توجیه شکست مان این حرف ها را نزده ایم و مخاطب حرف های ما هم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بود، آن هم به این دلیل که شرایط مسابقات لیگ برتر بهبود پیدا کند. بعد از آن هم استقلال تنها تیمی نیست که به این شرایط اعتراض نموده، است. حتی عده ای سال گذشته گفته اند در شهر جم چادر بزنید بهتر از این است که در هتل شهر عسلویه اسکان پیدا کنید.

وی اضافه نمود: اختلاف ارتفاع سطح شهر عسلویه با شهر جم 800 متر است، بعد از آن هم در عسلویه بوی گاز استشمام می گردد و خواب آلوده می شوید. این موضوع در وضعیت بدنی بازیکنان تأثیر نمی گذارد؟ بعد از آن هم شما می گویید هتل را باید خودتان پیدا کنید، آقا! باید هتلی باشد که من آن را پیدا کنم!

معاون ورزشی باشگاه استقلال در ادامه توضیح داد: آقای رضاییان (مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی) هم گفته است میزبانی را سازمان لیگ مشخص می نماید نه خطیر، اتفاقاً من هم مخاطبم سازمان لیگ بوده که چطور به این شهر اجازه میزبانی داده اند، شهری که شرایط اسکان برای تیم میهمان را هم ندارد و فاصله فرودگاه تا آن 110 کیلومتر است. این فاصله نباید قانوناً بیشتر از 90 کیلومتر باشد. بعد از آن هم نزدیک ترین شهری که هتل دارد، 80 کیلومتر با شهر جم فاصله دارد. سؤال من این است، چطور به این باشگاه، میزبانی داده گردیده است؟ بعد از آن هم شما که به سازمان لیگ می روید و تعهد می دهید که شرایط میزبانی را فراهم می کنید، چرا به تعهدات خودتان هم عمل ننموده اید؟

برخی ها می گویند شرایط میزبانی شهر جم اگر بد بود، اجازه دهید برای سایر تیم ها هم همین طور باشد، چرا انتقاد می کنید که شرایط را برای دیگر تیم ها بهتر نمایند. خطیر با بیان این موضوع یادآور شد: این اصلاً در مرام و قاموس باشگاه بزرگ استقلال نیست. هدف بهبود شرایط فوتبال کشور است و قهرمانی به هر قیمتی، برای ما ارزشمند نیست. مهم ترین اصل در فوتبال این است که نتیجه در شرایط برابر و در زمین مشخص گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خطیر: حتماً آقایان با فِراری رفته اند که 30 دقیقه ای به استادیوم جم رسیده اند، حاجیلو از میهمان نوازی جمی ها و هتل تشکر نموده نه از میزبانی باشگاه پارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیر: حتماً آقایان با فِراری رفته اند که 30 دقیقه ای به استادیوم جم رسیده اند، حاجیلو از میهمان نوازی جمی ها و هتل تشکر نموده نه از میزبانی باشگاه پارس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید