توضیحات تازه درباره دریافت سود سهام عدالت

به گزارش آی تی گپ، به گزارش خبرنگاران، نحوه دریافت سود سهام عدالت چگونه است؟

توضیحات تازه درباره دریافت سود سهام عدالت

به نقل از ایسنا، سخنگوی سهام عدالت با تأکید بر اینکه فرایند واریز سود سهام عدالت غیرحضوری خواهد بود، گفت: مردم نیاز نیست نه برای دریافت سود و نه برای ثبت نام سهام عدالت مراجعه حضوری داشته باشند.

اکبر حیدری با اشاره به نزدیک شدن به موعد پرداخت سود سهام عدالت سال 99 ادامه داد: در بازه هایی که رویدادی در مورد سهام عدالت رخ می دهد بازار شایعات هم داغ می شود.

فرایندی که در حال حاضر در حال وقوع است توزیع سود برای افرادی است که به عنوان سهامدار شناسایی شده اند.

وی با تأکید بر اینکه مشمولان برای دریافت سود سهام خود نیاز به مراجعه حضوری ندارد، توضیح داد: فرایند پرداخت سود سال 1399 هم مانند سال های قبل صورت می گیرد.

سخنگوی سهام عدالت در ادامه با اشاره به جاماندگان سهام عدالت افزود: در مورد این موضوع دولت و مجلس باید به نظر مشترکی برسند و سپس لایحه به تصویب مجلس برسد.

برای این منظور هم دهک های درآمدی سال هاست شناسایی شده است.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد پس از تصویب لایحه به کسی سهام عدالت تعلق بگیرد این فرایند هم غیرحضوری خواهد بود و نیازی نیست که افراد به نهادی مراجعه کنند.

حیدری ادامه داد: مردم برای دریافت اطلاعات موثق فقط به رسانه ملی و خبرگزاری ها اتکا کنند و فریب شایعات مختلف را نخورند.

همچنین محمد باغستانی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با اشاره به اینکه سود سهام عدالت جاماندگان سال 98 همراه با سود سال 99 پرداخت می شود، گفت: سود منتهی به اسفند 99 مشمولانی که 532 هزار تومان در سبد سهام خود دارند، حدود 550 هزار تومان خواهد بود که به حساب مشمولان واریز می شود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 9 خرداد 1401 بروزرسانی: 9 خرداد 1401 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2151

به "توضیحات تازه درباره دریافت سود سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات تازه درباره دریافت سود سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید