اکبرپور: خیلی ها دست به دست هم دادند تا یزدانی و مرادمند را از استقلال بگیرند، امیدوارم هیچکس از خدمت فرار نکند!

به گزارش آی تی گپ، پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: امیدوارم همانطور که دو بازیکن استقلال به خدمت رفتند، دیگران هم بروند و دنبال فرار از خدمت یا معافیت پزشکی نباشند.

اکبرپور: خیلی ها دست به دست هم دادند تا یزدانی و مرادمند را از استقلال بگیرند، امیدوارم هیچکس از خدمت فرار نکند!

علیرضا اکبرپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره جدایی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی از استقلال گفت: خیلی ها دست به دست هم دادند تا این دو بازیکن را از استقلال بگیرند و در نهایت هم این اتفاق رخ داد. استقلال با وجود چنین نفراتی صاحب بهترین خط دفاعی لیگ بود و شکست هم نخورده است ولی قطعاً خیلی ها با فشارهای مختلف، مصاحبه کردن، نامه زدن و بیانیه دادن کاری کردند که این دو بازیکن از استقلال بفرایند.

وی در مورد مصاحبه یزدانی علیه مسئولان استقلال خاطر نشان کرد: من در جریان نیستم که باشگاه یا کادر فنی چه قول هایی به یزدانی داده بودند، ولی قطعاً مدیرعامل و سرمربی دوست ندارند بازیکن خودش را به راحتی از دست بدهد. حتماً آنها تلاش کردند، ولی در نهایت نتوانستند این دو بازیکن را حفظ کنند. ما با آینده آنها بازی کردیم و این در حالی است که یزدانی و مرادمند می توانستند به تیم ملی و استقلال کمک کنند. خیلی ها می خواستند استقلال را به حاشیه ببرند و ظاهراً به هدف شان هم رسیدند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خاتمه شرح داد: استقلال دیگر نباید به جدایی این دو بازیکن فکر کند و در دو بازی اخیر هم بدون حضور یزدانی و مرادمند دروازه این تیم بسته ماند. این نشان می دهد که کار تیمی استقلال قوی است و همین فرایند هم باید ادامه پیدا کند. من مخالف این نیستم که فوتبالیست به سربازی نرود، ولی امیدوارم قانون برای همه به صورت یکسان اجرا شود و فردی دنبال فرار از خدمت یا گرفتن معافیت پزشکی با ترفندهایی خاص نباشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1401 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2128

به "اکبرپور: خیلی ها دست به دست هم دادند تا یزدانی و مرادمند را از استقلال بگیرند، امیدوارم هیچکس از خدمت فرار نکند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبرپور: خیلی ها دست به دست هم دادند تا یزدانی و مرادمند را از استقلال بگیرند، امیدوارم هیچکس از خدمت فرار نکند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید