اهدا 83 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند

به گزارش آی تی گپ، خبرنگاران/قم با مشارکت و هم افزایی کمیته امداد و اداره امور شعب بانک ملی استان قم و با همکاری آموزش و پرورش استان 84 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اهدا شد.

اهدا 83 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند

مراسم اهدای تبلت به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان قم با حضور مدیرکل این نهاد، سرپرست بانک ملی و مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در سالن اجتماعات کمیته امداد استان برگزار گردید.

محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه توجه به مسائل فرهنگی خانواده های تحت حمایت، هدف متعالی این نهاد است بیان نمود: رویکرد برنامه های ما در استان قم کاملا فرهنگی است و یکی از مسیرهای توانمندسازی توجه به همین مسائل است.

وی با اظهار تأسف از اینکه هنوز هم 200 دانش آموز تحت حمایت فاقد امکانات تحصیلی مناسب و به روز هستند توضیح داد: برای من قابل قبول نیست که دانش آموزی در این استان ابزار و امکانات تحصیلی نداشته باشد.

مسعودیان راد با تقدیر از بانک ملی در این اقدام خیرخواهانه خواهان مشارکت خیران و بانک های خیراندیش در تأمین ابزار تحصیلی الکترونیک برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند شد.

مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به تغییر شیوه های آموزشی بدلیل شیوع کرونا بیان نمود: تأمین امکانات آموزشی تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان باید به یک نهضت عمومی در کشور تبدیل گردد تا کسی برای ادامه تحصیل مشکل نرم افزاری نداشته باشد.

وی ادامه داد: در بین دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد، گنجینه های بزرگ و گوهرهای نایابی وجود دارند که ان شاءالله با دید و همت بلند خود، آینده کشور را به دست خواهند گرفت.

مدیرکل کمیته امداد استان قم خطاب به دانش آموزانی که تبلت دریافت کردند گفت: برای اینکه شکر این نعمت را بجا آورید باید از این تبلت ها خوب بهره ببرید و خوب درس بخوانید تا آینده ساز این مملکت باشید.

در این مراسم حمیدرضا شیخ الاسلام، مدیرکل آموزش و پرورش استان قم نیز هم افزایی یاری های مردم، خیران و سازمان ها برای تأمین ملزومات آموزشی الکترونیک و مجازی دانش آموزان و دانشجویان نیازمند را بسیار کارگشا دانست و در این زمینه قول همکاری داد.

سید مسعود موسوی مطلق، معاون منابع انسانی اداره امور شعب بانک ملی استان قم نیز بیان نمود: بانک ملی به عنوان خدمت گزار همیشگی مردم همیشه در این امور خیر مشارکت داشته و برای یاری به تأمین هزینه های ازدواج، اشتغال و درمان نیازمندان در کنار نهادهای حمایتی بوده است.

در انتها مراسم نیز دانش آموزان با چهره هایی شاد و خرسند، هدایای آموزشی خود را که حق مسلم آن هاست، دریافت کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 2044

به "اهدا 83 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدا 83 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید