آیفون 2019 از دوربین جدید برای فیس آیدی استفاده خواهند کرد

Ming-Chi Kuo که همیشه اطلاعات جدید و تازه از محصولات آینده اپل منتشر می نماید، اخیرا اعلام نموده که آیفون 2019 به دوربین جدید برای فیس آیدی مجهز خواهد شد.

آیفون 2019 از دوربین جدید برای فیس آیدی استفاده خواهند کرد

به نقل از MacRumors، آقای Kuo اعلام نموده که اپل سال آینده از سیستم دوربین و سنسور بهتری برای فیس آیدی استفاده خواهد نمود که فیس آیدی را از نظر دقت، بهبود خواهد بخشید. در این گزارش همچنین اعلام شده که احتمالا یک دوربین جدید در مجموعه سنسورهای فیس آیدی استفاده خواهد شد که می تواند زمان بازتاب نور تابیده از فیس آیدی تا چهره فرد را اندازه گیری کند. چنین کاری موجب می گردد سیستم فیس آیدی در آیفون 2019 بتواند تصاویر سه بعدی بهتری از کاربر بسازد. همچنین نور اینفرارد در فیس آیدی جدید نیز کم تر خواهد شد تا هم در زیر نور خورشید و هم در شب، آیفون بتواند با دقت مشابهی نقشه سه بعدی از چهره فرد ساخته و آن را تشخیص دهد.

همچنین این تکنولوژی به بهتر شدن تجربه کاربری اپلیکیشن های واقعیت افزوده در آیفون ها و آیپدهای سال آینده، یاری خواهد نمود. Kuo در همین زمینه اعلام نموده تصاویر سه بعدی که با فیس آیدی جدید ساخته می شوند را می توان با اپل پنسل روی آیپد های مجهز شده به سیستم جدید فیس آیدی، ادیت کرد.

در حال حاضر فیس آیدی حدود 30 هزار نقطه اینفرارد را به صورت کاربر می تاباند و با یک دوربین اینفرارد، این نقاط را خوانده و چهره کاربر را تشخیص می دهد. اگرچه فیس آیدی کنونی نیز دقت بسیار بالایی دارد اما نقشه ای که از چهره کاربر می سازد، در شرایط نوری مختلف کمی با یکدیگر فرق دارند اما در فیس آیدی جدید، این مشکل رفع خواهد شد.

به طور خلاصه، بهتر شدن و بالارفتن دقت فیس آیدی در سال آینده خبر خوبی است چرا که قرار نیست به این زودی ها این سیستم حذف گردد و خبری از استفاده از سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر آیفون 2019 نیست.

منبع: TheVerge

منبع: دیجیکالا مگ

به "آیفون 2019 از دوربین جدید برای فیس آیدی استفاده خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیفون 2019 از دوربین جدید برای فیس آیدی استفاده خواهند کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید