شیخ سلمان در ملاقات با رئیس کافا: از توسعه فوتبال آسیای میانه حمایت می کنیم

به گزارش آی تی گپ، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال آسیای میانه (کافا) بر ضرورت گسترش همکاری ها به منظور پیشرفت و توسعه فوتبال آسیای میانه تاکید نمود.

شیخ سلمان در ملاقات با رئیس کافا: از توسعه فوتبال آسیای میانه حمایت می کنیم

به گزارش آی تی گپ، شیخ سلمان رئیس AFC در دیدار با رستم امام علی رئیس فدراسیون فوتبال تاجیکستان و رئیس فدراسیون منطقه آسیای میانه (کافا) ضمن اظهار خرسندی از پیشرفت قابل توجه فوتبال تاجیکستان همچنین سایر کشورهای منطقه گفت: در راستای اجرای شعار AFC و تقویت اتحاد فوتبال آسیا ضروری است که ارتباطات و همکاری ها توسعه بیشتری پیدا کند. موفقیت های تیم ملی تاجیکستان در مرحله مقدماتی جام جهانی نشان دهنده پیشرفت فوتبال در این کشور است. همچنین استقرار فدراسیون منطقه کافا در شهر دوشنبه نشان دهنده اهمیت و نفوذ فدارسیون تاجیکستان در این منطقه است. AFC آمادگی کامل خود را جهت حمایت همه جانبه از پیشرفت و توسعه فوتبال در منطقه آسیای میانه اعلام می نماید.

رستم امام علی رئیس فدراسیون فوتبال تاجیکستان و رئیس کافا نیز در این ملاقات از حمایت های همه جانبه کنفدراسیون فوتبال آسیا در زمینه پیشرفت فوتبال تاجیکستان و ایجاد زیرساخت های لازم خصوصا در رده های فوتبال پایه قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: itgap.ir شناسه مطلب: 516

به "شیخ سلمان در ملاقات با رئیس کافا: از توسعه فوتبال آسیای میانه حمایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ سلمان در ملاقات با رئیس کافا: از توسعه فوتبال آسیای میانه حمایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید